LEXIP X UBISOFT
Mus inkl. musemåtte
=
Før
894,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
864,-
DKK
(691,20 ekskl. moms)
Mus
| Antal rullehjul | 1 |
| Formål | Spil |
| Enhedsgrænseflade | USB Type-A |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Optisk |
| Bevægelsesopløsning | 12000 dpi |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Rulle type | Joystick/hjul |
| Programmerbare museknapper | Ja |
| Antal programmerbare knapper | 2 |
| Afsøgningshastighed | 500 Hz |
Design
| Formfaktor | Højre hånd |
| Produktfarve | Sort, Guld, Rød, Hvid |
| Overfladefarvning | Billede |
| Fødder, materiale | Keramisk |
| Belysning | Ja |
| Belysningsfarve | Flere |
Ergonomisk
| Kabellængde | 1,8 m |
Strømstyring
| Strømkilde | Kabel |
| USB strømforsyning | Ingen |
| Opladningsport til USB Type-C | Ingen |
Vægt & størrelser
| Bredde | 70 mm |
| Dybde | 100 mm |
| Højde | 30 mm |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| AC-adapter inkluderet | Ingen |