Lexip Hogwarts Legacy "Ancient Magic" Headset Kabel & trådløs Spil Bluetooth Blå, Guld
Præstation
| Produkttype | Headset |
| Bæremåde | Headset |
| Anbefalet brug | Spil |
| Headset type | Binaural |
| Produktfarve | Blå, Guld |
| Baggrundslys | Ja |
| Baggrundsfarve | Rød |
| Justerbar hovedbøjle | Ja |
| Kompatible produkter | PlayStation, Xbox, Nintendo Switch |
Porte & Grænseflader
| Forbindelsesteknologi | Kabel & trådløs |
| 3,5 mm stik | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Frekvensbånd | 2.4 GHz |
Høretelefoner
| Ørekobling | Circumaural |
| Driverenhed | 5 cm |
Mikrofon
| Mikrofontype | Boom |
| Aftagelige mikrofon | Ja |
Batteri
| Batteridrevet | Ja |
| Batteritype | Indbygget batteri |
| Batteriteknologi | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Batterikapacitet | 1000 mAh |
| Vedvarende afspilningstid, lyd | 28 t |
Systemkrav
| Understøttede mobile operativsystemer | Android, iOS |
Emballage indhold
| Basestation | Ingen |
Strømstyring
| Opladningsport til USB Type-C | Ja |
Leverandørfunktioner
| Tema | Hogwarts Legacy |