Lexip HBO Game of Thrones Targaryen Sort, Rød Bluetooth Gamepad Nintendo Switch, Nintendo Switch OLED
Input enhed
| Enhedstype | Gamepad |
| Understøttede gaming platforme | Nintendo Switch, Nintendo Switch OLED |
| Refleks vibration | Ja |
| Analogt tommelfinger greb | Ja |
| Antal joysticks | 1 |
| Skulderknapper | Ja |
| Gyroskop | Ja |
Porte & Grænseflader
| Enhedsgrænseflade | Bluetooth |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
Ergonomisk
| Produktfarve | Sort, Rød |
| LED-indikatorer | Ja |
Strømstyring
| Strømkilde | Batteri |
| Batteritype | Indbygget |
| Batterikapacitet | 300 mAh |
| Batterilevetid (maks.) | 6 t |
| Genopladeligt batteri | Ja |
Vægt & størrelser
| Bredde | 120 mm |
| Dybde | 30 mm |
| Højde | 132 mm |
| Vægt | 85 g |
Tekniske detaljer
| Mængde pr. kasse | 2 stk |