Lexip Ancient Magic
Hogwarts Legacy Gaming musemåtte Blå, Guld
Præstation
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
| Materiale | Neopren |
| Gaming musemåtte | Ja |
| Håndledsstøtte | Ingen |
| Skridsikker bund | Ja |
| Produktfarve | Blå, Guld |
| Vaskbar | Ja |
Vægt & størrelser
| Bredde | 900 mm |
| Dybde | 400 mm |
| Tykkelse | 4 mm |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |