[upcycle it] HP EliteOne 800 G6 23,8" AIO (GRADE A)
i5-10500 3.10 GHz, Intel UHD Graphics 630, 16GB RAM, 256GB SSD, Win11Pro, 23,8" FHD 1920x1080, Webcam
Display
| Skærm diagonal | 60,5 cm (23.8") |
| Skærmopløsning | 1920 x 1080 pixel |
| Berøringsskærm | Ingen |
| HD-type | Fuld HD |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
Processor
| Processorproducent | Intel |
| Processorserie | Intel® Core™ i5 |
| Processorgeneration | 10th gen Intel® Core™ i5 |
| Processormodel | i5-10500 |
| Processorkerner | 6 |
| Processor boost frekvens | 4,5 GHz |
| Processorfrekvens | 3,1 GHz |
| Processor-cache | 12 MB |
| Processor cache type | Smart cache |
Hukommelse
| Intern hukommelse | 16 GB |
| Intern hukommelsestype | DDR4-SDRAM |
Lagring
| Samlet lagringskapacitet | 256 GB |
| Lagermedie | SSD |
| Antal installerede lagerdiske | 1 |
| Antal installerede SSD'er | 1 |
| SDD-kapacitet | 256 GB |
| Optisk drevtype | Ingen |
Grafik
| Diskret grafikadapter | Ingen |
| Diskret grafikadaptermodel | Ikke tilgængelig |
| 4 | Intel |
| On-board grafikkort | Ja |
| Indbygget grafikadapterfamilie | Intel® UHD Graphics |
| On-board grafikkort, model | Intel® UHD Graphics 630 |
Lyd
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
Kamera
| Indbygget kamera | Ja |
Netværk
| Wi-Fi | Ingen |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet LAN-datahastigheder | 10,1000,100 Mbit/s |
| Bluetooth | Ingen |
Porte & Grænseflader
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) type-A-porte | 2 |
| Antal USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) type-A-porte | 3 |
| Antal USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) type-C-porte | 2 |
| Antal HDMI-porte | 1 |
| Antal DisplayPorts | 1 |
| Kombineret hovedtelefon/mikrofon-port | Ja |
Design
| Produktfarve | Sølv |
Præstation
| Produkttype | All-in-One PC |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
Software
| Operativsystemets arkitektur | 64-bit |
| Operativsystem installeret | Windows 11 Pro |
Vægt & størrelser
| Bredde (med stativ) | 539,7 mm |
| Dybde (med stativ) | 541,1 mm |
| Højde (med stativ) | 236,9 mm |
| Vægt (med stativ) | 10,4 kg |