Lenovo IdeaPad Pro 5 Bærbar PC
AMD Ryzen 7 8845HS - 16GB DDR5 RAM - 1TB SSD - RTX 3050 6GB - 16 2K OLED - Windows 11 Home
Bærbar inkl. Trådløs mus
=
Før
10.863,-
DKK
SPAR
1.499,-
DKK
9.364,-
DKK
(7.491,20 ekskl. moms)
Processor
| Processorserie | AMD Ryzen 7 |
| Processormodel | 8845HS |
Hukommelse
| Intern hukommelse | 16 GB |
| Intern hukommelsestype | LPDDR5x-SDRAM |
Vægt & størrelser
| Vægt | 1,93 kg |
Grafik
| Diskret grafikadaptermodel | GeForce RTX 3050 |
| Diskret grafikadapterhukommelse | 6 GB |
Lagring
| Samlet lagringskapacitet | 1 TB |
Netværk
| Bedste Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E |
Batteri
| Batterilevetid (maks.) | 8 timer |
Display
| Skærm diagonal | 16" |
| Skærmopløsning | 2048 x 1280 pixel |
| Paneltype | OLED |