Acer ANV15 Bærbar - 15.6" IPS 165Hz - 16GB DDR5 - 512 GB - Core i5 13420H - RTX 5060 8GB
Sort - 8 kerner - Windows 11 Home - 1920 x 1080 pixel
Bærbar inkl. Trådløs mus
1x
Acer ANV15 Bærbar - 15.6" IPS 165Hz - 16GB DDR5 - 512 GB - Core i5 13420H - RTX 5060 8GB
1x
Logitech M280
=
Acer ANV15 Bærbar - 15.6" IPS 165Hz - 16GB DDR5 - 512 GB - Core i5 13420H - RTX 5060 8GB
1x
Logitech M280
Før
10.025,-
DKK
SPAR
661,-
DKK
9.364,-
DKK
(7.491,20 ekskl. moms)
Bærbar inkl. Docking Station
1x
Acer ANV15 Bærbar - 15.6" IPS 165Hz - 16GB DDR5 - 512 GB - Core i5 13420H - RTX 5060 8GB
1x
FG Universal Docking Station USB-C 5K - Dual 4K med 100W strømforsyning til bærbar
=
Acer ANV15 Bærbar - 15.6" IPS 165Hz - 16GB DDR5 - 512 GB - Core i5 13420H - RTX 5060 8GB
1x
FG Universal Docking Station USB-C 5K - Dual 4K med 100W strømforsyning til bærbar
Før
10.659,-
DKK
SPAR
761,-
DKK
9.898,-
DKK
(7.918,40 ekskl. moms)
Processor
| Processorproducent | Intel |
| Processorserie | Core i5 |
| Processormodel | 13420H |
| Processorkerner | 8 |
| Processor boost frekvens | 4,6 GHz |
Hukommelse
| Intern hukommelse | 16 GB |
| Intern hukommelsestype | DDR4 |
Lagring
| Samlet lagringskapacitet | 512 GB |
| Lagermedie | SSD |
| SSD-grænsefladetype | PCIe 4.0 |
| SDD-kapacitet | 512 GB |
Grafik
| Diskret grafikadapterhukommelse | 8 GB |
| Diskret grafikhukommelsestype | GDDR7 |
| Diskret grafikadaptermodel | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
Batteri
| Batterikapacitet | 76 Wh |
| Batteriteknologi | Li-Ion |
Vægt & størrelser
| Vægt | 2100 g |
| Bredde | 362,3 mm |
| Dybde | 239,89 mm |
| Højde | 23,5 mm |
Porte & Grænseflader
| Wi-Fi | Ja |
| Antal USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) type-C-porte | 3 |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) type-A-porte | 1 |
| Antal HDMI-porte | 1 |
Netværk
| Wi-Fi-standarder | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | Ja |
Tastatur
| Baggrundsbelyst tastatur | Ja |
Design
| Produktfarve | Sort |
Strømstyring
| Vekselstrømsadapter strøm | 135 W |
Software
| Operativsystem installeret | Windows 11 Home |
Display
| Skærm diagonal | 15,6 in |
| Skærmopløsning | 1920 x 1080 pixel |
| Paneltype | IPS |
| Maksimal opdateringshastighed | 165 Hz |
| Skærmens lysstyrke | 250 cd/m² |
| Kontrastforhold (typisk) | 800:1 |
| Farveområde | NTSC 45% |
| Vis opdaterinshastighed | 165 Hz |
