Acer ANV15 Bærbar - 15.6" IPS 165Hz - 16 GB DDR5 - 512 GB - Core i5 13420H - RTX 5050
1920 x 1080 pixel - Sort - 8 kerner - - Windows 11 Home
Bærbar inkl. Trådløs mus
1x
Acer ANV15 Bærbar - 15.6" IPS 165Hz - 16 GB DDR5 - 512 GB - Core i5 13420H - RTX 5050
1x
Logitech M280
=
Acer ANV15 Bærbar - 15.6" IPS 165Hz - 16 GB DDR5 - 512 GB - Core i5 13420H - RTX 5050
1x
Logitech M280
9.385,-
DKK
(7.508,00 ekskl. moms)
Processor
| Processorproducent | Intel |
| Processorserie | Core i5 |
| Processormodel | 13420H |
| Processorkerner | 8 cores |
| Performance-kerner | 4 cores |
| Effektive kerner | 4 cores |
| Processor boost frekvens | 4,6 GHz |
| Processorfrekvens | 2,1 GHz |
| Processor-cache | 12 MB |
Hukommelse
| Intern hukommelse | 16 GB |
| Intern hukommelsestype | DDR4-SDRAM |
| Hukommelsesstik | 2 stikpladser |
| Maksimal intern hukommelse | 32 GB |
Andre funktioner
| Hukommelsesur hastighed | 3200 MHz |
Lagring
| Samlet lagringskapacitet | 512 GB |
| SDD-kapacitet | 512 GB |
| SSD-formfaktor | M.2 |
| SSD-grænsefladetype | PCIe 4.0 NVMe |
Grafik
| On-board grafikkort, model | Intel UHD Graphics |
| Diskret grafikadapterhukommelse | 8 GB |
| Diskret grafikhukommelsestype | GDDR7 |
| Diskret grafikadaptermodel | NVIDIA GeForce RTX 5050 |
Batteri
| Batterikapacitet | 76 Wh |
| Batteriteknologi | Li-Polymer |
Vægt & størrelser
| Vægt | 2100 g |
| Bredde | 362,3 mm |
| Dybde | 239,9 mm |
| Højde | 32,4 mm |
Software
| Operativsystem installeret | Windows 11 Home |
Porte & Grænseflader
| Antal HDMI-porte | 1 |
| HDMI-version | 2.1 |
| Ethernet LAN-porte (RJ-45) | 1 |
| Kombineret hovedtelefon/mikrofon-port | Ja |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) type-A-porte | 3 |
| Antal USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) type-C-porte | 1 |
Netværk
| Wi-Fi-standarder | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth-version | 5.2 |
Tastatur
| Numerisk tastatur | Ja |
| Baggrundsbelyst tastatur | Ja |
| Tastaturopsætning | Nordisk |
Lyd
| Lydsystem | stereo højttalere |
| Antal mikrofoner | 2 |
Strømstyring
| Vekselstrømsadapter strøm | 135 W |
Design
| Produktfarve | Sort |
Display
| Skærm diagonal | 39,6 cm (15,6 in) |
| Skærmopløsning | 1920 x 1080 pixel |
| Paneltype | IPS |
| Maksimal opdateringshastighed | 165 Hz |
| Skærmens lysstyrke | 300 cd/m² |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Antirefleksskærm | Ja |