ASUS ExpertCenter E5
alt-i-én 11500B - SSD 512 GB - LED 23.8"
Display
| Skærm diagonal | 60,5 cm (23.8") |
| Skærmopløsning | 1920 x 1080 pixel |
| Berøringsskærm | Ingen |
| HD-type | Fuld HD |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmens lysstyrke | 250 cd/m² |
| Antirefleksskærm | Ja |
| RGB-farverum | sRGB |
| Farveområde | 100% |
Processor
| Processorproducent | Intel |
| Processorserie | Intel Core 5 |
| Processorgeneration | Intel Core (Series 1) |
| Processormodel | 120U |
| Processorkerner | 10 |
| Processor boost frekvens | 5 GHz |
| Performance-kerner | 2 |
| Effektive kerner | 8 |
| Ydelseskerne maksimal turbofrekvens | 5 GHz |
| Effektiv kerne maksimal turbofrekvens | 3,8 GHz |
| Basisfrekvens af performancekerne | 1,4 GHz |
| Basisfrekvens af effektiv kerne | 0,9 GHz |
| Processor-cache | 12 MB |
| Processor cache type | Smart cache |
| Processor base power | 15 W |
| Maksimal turbokraft | 55 W |
Hukommelse
| Intern hukommelse | 16 GB |
| Intern hukommelsestype | DDR4-SDRAM |
| Maksimal intern hukommelse | 64 GB |
| Hukommelsesstik | 2 |
| Hukommelses slots type | SO-DIMM |
| Hukommelse form faktor | DIMM/SO-DIMM |
Lagring
| Samlet lagringskapacitet | 512 GB |
| Lagermedie | SSD |
| Samlet kapacitet for SSD'er | 512 GB |
| Antal installerede SSD'er | 1 |
| SDD-kapacitet | 512 GB |
| SSD-grænsefladetype | PCI Express 4.0 |
| NVMe | Ja |
| SSD-formfaktor | M.2 |
| Optisk drevtype | Ingen |
| Indbygget kortlæser | Ja |
| Kompatible hukommelseskort | MMC, SD |
Grafik
| Diskret grafikadapter | Ingen |
| Diskret grafikadaptermodel | Ikke tilgængelig |
| 4 | Intel |
| On-board grafikkort | Ja |
| Indbygget grafikadapterfamilie | Intel Graphics |
| On-board grafikkort, model | Intel Graphics |
Lyd
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| Indbygget mikrofon | Ja |
Kamera
| Indbygget kamera | Ja |
| Kamera HD type | HD |
| Kameraopløsning | 1280 x 720 pixel |
Netværk
| Wi-Fi | Ja |
| Bedste Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi-standarder | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Antenne type | 2x2 |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet LAN-datahastigheder | 10,100,1000 Mbit/s |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-version | 5.3 |
Porte & Grænseflader
| Ethernet LAN-porte (RJ-45) | 1 |
| Antal USB 2.0-porte | 2 |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) type-A-porte | 3 |
| Antal USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) type-C-porte | 1 |
| Intel® Thunderbolt 4 | Ja |
| Thunderbolt 4 porte antal | 1 |
| Antal HDMI-porte | 1 |
| HDMI-version | 2.1b |
| Antal DisplayPorts | 1 |
| Udgange til hovedtelefoner | 1 |
| Kombineret hovedtelefon/mikrofon-port | Ja |
| DC-in-stik | Ja |
Design
| Farvenavn | Black |
| Produktfarve | Sort |
| Kabellåseslids type | Kensington |
| Slot til kabellås | Ja |
Præstation
| Produkttype | All-in-One PC |
| Markedspositionering | Forretning |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| HDD brugeradgangskode | Ja |
Software
| Operativsystemets arkitektur | 64-bit |
| Operativsystem installeret | Windows 11 Pro |
| Prøvesoftware | Microsoft 365 30 days |
Strømstyring
| Vekselstrømsadapter strøm | 120 W |
| Frekvens for vekselstrømsadapter | 50 - 60 Hz |
| Indgangsspænding for vekselstrømsadapter | 100 - 240 V |
| Udgangsspænding for vekselstrømsadapter | 20 V |
Vægt & størrelser
| Bredde (med stativ) | 541 mm |
| Dybde (med stativ) | 426 mm |
| Højde (med stativ) | 201 mm |
| Vægt (med stativ) | 8,9 kg |
| Dybde (uden stativ) | 57 mm |
| Pakkebredde | 650 mm |
| Pakkedybde | 230 mm |
| Pakkehøjde | 648 mm |
| Pakkevægt | 9,15 kg |
Godkendelser
| Compliance-certifikater | REACH |
Bæredygtighed
| Bæredygtighedscertifikater | ENERGY STAR, EPEAT Silver |
Emballage indhold
| Mus inkluderet | Ja |
| Tilslutning til mus | Trådløs |
| Tilslutning til tastatur | Trådløs |
| Tastatur inkluderet | Ja |