ASUS ExpertCenter E5 AiO 24 E5402WHAK BA279R
alt-i-én - Core i7 11700B - 16 GB - SSD 512 GB - LED 23.8"
Display
| Skærm diagonal | 60,5 cm (23.8") |
| Skærmopløsning | 1920 x 1080 pixel |
| Berøringsskærm | Ingen |
| HD-type | Fuld HD |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmens lysstyrke | 250 cd/m² |
| RGB-farverum | sRGB |
| Antirefleksskærm | Ja |
| Farveområde | 100% |
Processor
| Processorproducent | Intel |
| Processorserie | Intel® Core™ i7 |
| Processorgeneration | 11th gen Intel® Core™ i7 |
| Processormodel | i7-11700B |
| Processorkerner | 8 |
| Processor boost frekvens | 4,8 GHz |
| Processorfrekvens | 3,2 GHz |
| Processor-cache | 24 MB |
Hukommelse
| Intern hukommelse | 16 GB |
| Intern hukommelsestype | DDR4-SDRAM |
| Hukommelsesstik | 2 |
| Hukommelses slots type | SO-DIMM |
| Hukommelseslayout (slots x størrelse) | 1 x 16 GB |
| Hukommelse form faktor | DIMM/SO-DIMM |
Lagring
| Samlet lagringskapacitet | 512 GB |
| Lagermedie | SSD |
| Samlet kapacitet for SSD'er | 512 GB |
| Antal installerede SSD'er | 1 |
| SDD-kapacitet | 512 GB |
| SSD-grænsefladetype | PCI Express 3.0 |
| NVMe | Ja |
| SSD-formfaktor | M.2 |
| Optisk drevtype | Ingen |
| Indbygget kortlæser | Ja |
| Kompatible hukommelseskort | MMC, Hukommelsesstick (MS), SD |
Grafik
| Diskret grafikadapter | Ingen |
| Diskret grafikadaptermodel | Ikke tilgængelig |
| 4 | Intel |
| On-board grafikkort | Ja |
| On-board grafikkort, model | Intel® UHD Graphics |
Lyd
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| Indbygget mikrofon | Ja |
Kamera
| Indbygget kamera | Ja |
| Kamera HD type | HD |
| Privatlivskamera | Ja |
| Privatlivets fred type | Privatlivsnedlukning |
Netværk
| Wi-Fi | Ja |
| Bedste Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi-standarder | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Antenne type | 2x2 |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet LAN-datahastigheder | 10,100,1000 Mbit/s |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-version | 5.0 |
Porte & Grænseflader
| Ethernet LAN-porte (RJ-45) | 1 |
| Antal USB 2.0-porte | 2 |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) type-A-porte | 3 |
| Antal USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) type-C-porte | 1 |
| Intel® Thunderbolt 4 | Ja |
| Thunderbolt 4 porte antal | 1 |
| Antal HDMI-porte | 1 |
| HDMI-version | 2.0a |
| Antal DisplayPorts | 1 |
| Udgange til hovedtelefoner | 1 |
| DC-in-stik | Ja |
Design
| Farvenavn | Eternal Black |
| Produktfarve | Sort |
| Slot til kabellås | Ja |
| Kabellåseslids type | Kensington |
Præstation
| Produkttype | All-in-One PC |
| Markedspositionering | Forretning |
| Bundkort chipsæt | Intel HM570 |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| HDD brugeradgangskode | Ja |
Software
| Operativsystemets arkitektur | 64-bit |
| Operativsystem installeret | Windows 10 Pro |
Strømstyring
| Vekselstrømsadapter strøm | 150 W |
| Frekvens for vekselstrømsadapter | 50 - 60 Hz |
| Indgangsspænding for vekselstrømsadapter | 100 - 240 V |
| Udgangsspænding for vekselstrømsadapter | 20 V |
Vægt & størrelser
| Bredde (med stativ) | 541 mm |
| Dybde (med stativ) | 201 mm |
| Højde (med stativ) | 439 mm |
| Vægt (med stativ) | 7,1 kg |
| Bredde (uden stativ) | 541 mm |
| Dybde (uden stativ) | 45 mm |
| Højde (uden stativ) | 439 mm |