7-00019 Mobile Device Charger
Præstation
| Oplader, kompabilitet | Laptop, Tablet |
| Strømkilde type | Vekselstrøm |
| Antal USB 2.0-porte | 1 |
| Oplader type | Indendørs |
| Kapabilitet | Surface Book 3 Surface Book 2 Surface Book Surface Laptop 3 Surface Laptop 2 Surface Laptop Surface Pro X Surface Pro 7 Surface Pro 6 Surface Pro (5th Gen) Surface Pro 4 Surface Pro 3 Surface Go 2 Surface Go |
Design
| Produktfarve | Sort |
| Kabellængde | 1,4 m |
Strømstyring
| Maksimal ydeevne | 127 W |
Vægt & størrelser
| Bredde | 57 mm |
| Dybde | 28 mm |
| Højde | 101 mm |
| Vægt | 390 g |
Emballage indhold
| Antal pr. pakke | 1 stk |