Tucano MA-DEGAN65-EU-W oplader til mobil enhed Universel Hvid Vekselstrøm Hurtig opladning Indendørs
Producent: TUCANO
Produkt nr: MA-DEGAN65-EU-W
EAN: 8020252208049
Varenummer: F25059513
billigst-pricerunner
Producent: TUCANO
Produkt nr: MA-DEGAN65-EU-W
EAN: 8020252208049
Varenummer: F25059513
På lager hos leverandør - leveringstid: 4-8 hverdage
(479,20 ekskl. moms)
Produkt nr: MA-DEGAN65-EU-W
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Hurtig og effektiv opladning med Tucano MA-DEGAN65-EU-W
Præstation
Oplader, kompabilitet Universel
Strømkilde type Vekselstrøm
Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) type-A-porte 2
Antal USB type-C-porte 2
Hurtig opladning Ja
Hurtig opladningsteknologi GaN, Quick Charge 3.0
Oplader type Indendørs
Antal enheder der er tilsluttet samtidigt (maks.) 4
Programmerbar strømforsyning (PPS) Ja
Design
Produktfarve Hvid
Kabellængde 1.5 m
Galliumnitrid (GaN) transistorer Ja
Strømstyring
Indgangsspænding 100 -240 V
Indgangsfrekvens 50/60 Hz
Indgangsstrøm 1.8 A
Maksimal ydeevne 65 W
Maksimal udgangsspænding 20 V
Minimum udgangsspænding 5 V
Port 1 udgangseffekt 65 W
Port 2 udgangseffekt 65 W
Port 3 udgangseffekt 36 W
Port 4 udgangseffekt 36 W
Udgangsstrøm (5V) 3 A
Udgangsstrøm (15V) 3 A
Udgangsstrøm (20V) 3.25 A