Nedis Car Charger Smartphone, Tablet Sort Cigartænder Automatisk
Præstation
| Oplader, kompabilitet | Smartphone, Tablet |
| Strømkilde type | Cigartænder |
| Antal USB type-C-porte | 1 |
| Oplader type | Automatisk |
| USB strømforsyning | Ja |
| USB strømforsyning revision | 3.0 |
| Mærke kompatibilitet | Universel |
| Strømbeskyttelsesfunktioner | Højspænding |
Design
| Produktfarve | Sort |
| Husmateriale | Polykarbonat (PC) |
Strømstyring
| Indgangsspænding | 12 - 24 V |
| Maksimal ydeevne | 45 W |
| Maksimal udgangsspænding | 15 V |
| Minimum udgangsspænding | 5 V |
| Port 1 udgangsstrøm | 3 A |
Vægt & størrelser
| Bredde | 36 mm |
| Dybde | 36 mm |
| Højde | 69 mm |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 145 mm |
| Pakkedybde | 40 mm |
| Pakkehøjde | 55 mm |
| Pakkevægt | 51 g |
Emballage indhold
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Brugervejledning | Ja |
Godkendelser
| Compliance-certifikater | CE |
| Certificering | CE |