JBL CLIP 4 PINK
Højttalere
| Lyd-output kanaler | 1.0 kanaler |
| Antal højttalere | Ja |
| Diskant diameter | 3,81 cm (1.5"); 4 cm |
| Woofer diameter | 4,7 cm |
| Woofer diameter (britisk mål) | 3,81 cm (1.5") |
Lyd
| Udgangseffekt (RMS) | 5 W |
| Frekvensområde | 100 - 20000 Hz |
| Signal/støjforhold | 85 dB |
| Peak Music-Udgangseffekt (PMPO) | 5 W |
Porte & Grænseflader
| Forbindelsesteknologi | Kabel & trådløs |
| Wi-Fi | Nej |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-version | 5.1 |
| Bluetooth-profiler | A2DP, AVRCP |
| Graduering af Bluetooth-sender | 8DPSK, DQPSK, GFSK |
| 3,5 mm stik | Nej |
| USB-stik type | USB Type-C |
| USB-tilslutning | Ja |
| AUX-indgang | Nej |
| Near Field Communication (NFC) | Nej |
| AirPlay | Nej |
| Ledningslængde | 1,2 m |
Design
| Produkttype | Bærbar mono højttaler |
| Produktfarve | Lyserød |
| Husmateriale | Plast |
| Volumenkontrol | Knapper |
| Beskyttelsesfunktioner | Støvresistent, Vandtæt |
| Krog | Ja |
| Bærehåndtag | Ja |
| Kode for international beskyttelse (IP) | IP67 |
| LED-indikatorer | Ja |
Præstation
| Anbefalet brug | Universel |
| Indbygget kortlæser | Nej |
| Indbygget mikrofon | Nej |
| FM radio | Nej |
| Equalizer | Nej |
Strømstyring
| Batteritype | Indbygget batteri |
| Batteriteknologi | Lithium polymer (LiPo) |
| Batterikapacitet | 1050 mAh; 3885 Wh |
| Batterilevetid (maks.) | 10 t |
| Opladningstid for batteri | 3 t |
Vægt & størrelser
| Bredde | 86,3 mm |
| Dybde | 46 mm |
| Højde | 134 mm |
| Vægt | 239 g |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 59 mm |
| Pakkedybde | 174 mm |
| Pakkehøjde | 110 mm |
| Pakkevægt | 318 g |
Emballage indhold
| Antal pr. pakke | Ja |
| Kabler inkluderet | USB Type-C |
| Fjernbetjening inkluderet | Nej |
| Hurtig start guide | Ja |
| Garantibevis | Ja |
| Sikkerhedsark | Ja |
Tekniske detaljer
| Palle nettovægt | 444,8 kg |
Logistik data
| Palle GTIN (EAN/UPC) | 6925281979354 |
| Produkter pr. pallelag | 120 stk |
| Eksportkontrolklassisfikationsnummer (ECCN) | China |
| Pallens bruttolængde | 120 cm |
| Hovedkasser pr. palle (udvendigt) | 160 stk |
| Lag pr. palle | 8 stk |
| Produkter pr. palle | 960 stk |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 200 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 240 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 208 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 2,78 kg |
| Ydre emballage volumen | 0,01 cm³ |
| Hovedkasse (udvendig) GTIN (EAN/UPC) | 6925281979354 |
| Oprindelsesland | Kina |