Wiwa Modtager
1x HDMI indgange - 145 mm
Strømstyring
| Vekselstrømsindgangsspænding | 220-240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50-60 Hz |
| Strømforbrug (typisk) | 7,5 W |
| Strømforbrug (standby) | 0,35 W |
Andre funktioner
| Indgangsstrøm | 0,3 A |
| 5 V DC | |
| Antal SCART-porte | 1 |
Vægt & størrelser
| Vægt | 190 g |
| Bredde | 145 mm |
| Dybde | 90 mm |
| Højde | 32 mm |
Radio
| Tuner type | DVB-T |
Præstation
| Optagelse | Ja |
Filformater
| Understøttede lydformater | MP3,AAC,M4A |
Medieformater
| Understøttede billedformater | JPG,JPEG,BMP,PNG |
Video
| Understøttede videotilstande | 1080p, 1080i, 720p, 576p |
Inputs
| Antal USB-porte | 1 |
| HSMI-indgang | Ja |
| Ethernet LAN-porte (RJ-45) | 1 |
Porte & Grænseflader
| USB version | 2,0 |
| HDMI-version | 1,3 |
| Ethernet LAN-datahastigheder | 10,100 Mbit/s |
Display
| Understøttede videoformater | H.265/HEVC,MKV,H.264/AVC,AVI,XVID,MPEG-4,TS,TP,TPR,M2TS,MPEG,MPE,MP4,MOV,VOB,3GP,DIVX,FLV |