DELTACO HDMI hun til DVI-I hun
Sort
Porte & Grænseflader
| DVI dobbelt link | Ja |
Funktioner
| Stik 1 | HDMI Type A (Standard); HDMI Type A (Standard) |
| Stik 2 | DVI-D; DVI-D |
| Stik 1 køn | Hanstik; Hanstik |
| Stik 2 køn | Hunstik; Hunstik |
| Produktfarve | Sort; Sort |
| HDMI-version | 1.4 |
| Understøttede grafikopløsninger | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Understøttede videotilstande | 1080p; 1080p |
| Dataoverførselshastighed | 4,96 Gbit/sek.; 4,96 Gbit/sek. |
| Maksimal opløsning | 1920 x 1080 pixel |
| Maksimal opdateringshastighed | 60 Hz; 60 Hz |
| Stikforbindelse kontakter plettering | Guld; Guld |
Vægt & størrelser
| Vægt | 30 g |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 80 mm |
| Pakkedybde | 20 mm |
| Pakkehøjde | 140 mm |
| Pakkevægt | 32 g |
| Antal pr. pakke | 1 stk; 1 stk |
Logistik data
| Toldproduktkode (TARIC) | 8536901000 |
| Oprindelsesland | Kina |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 80 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 20 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 240 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 6,69 kg |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 200 stk |
| Forsendelseskasses kassens bredde (indvendig) | 8 cm |
| Forsendelseskassens længde (indvendig) | 2 cm |
| Forsendelseskassens højde (indvendig) | 13 cm |
| Forsendelseskassens bruttovægt (indvendig) | 3,36 kg |
| Produkter pr. forsendelseskasse (indvendig) | 100 stk |