Poynting 5G/LTE Antenne 11dbi Flat-MIMO N-Type
Præstation
| Frekvensbånd | 0.698-0.690; 1.710-2.7; 3.4 - 3.8 GHz |
| Niveau for antennestyrke (maks.) | 11 dBi |
Funktioner
| Antenne type | Retningsbestemt antenne |
| Stik køn | Hunstik |
| Antennestik type | N-type |
| Produktfarve | Hvid |
| Kode for international beskyttelse (IP) | IP65 |
| Formål | Indendørs & udendørs |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | -40 - 80 °C |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 375 mm |
| Pakkedybde | 267 mm |
| Pakkehøjde | 98 mm |
| Pakkevægt | 1,86 kg |
Emballage indhold
| Antal pr. pakke | 1 stk |