Nedis Lightning-kabel
Lightning / USB 2.0 - 2 m
Funktioner
| Produktfarve | Aluminium |
| Kabellængde | 2 m |
| Stik 1 | USB A |
| Stik 1 køn | Hanstik |
| Stik 2 | Lightning |
| Stik 2 køn | Hanstik |
| Stik 1 formfaktor | Lige |
| Stik 2 formfaktor | Lige |
| USB version | USB 2.0 |
| Maksimal dataoverførselshastighed | 480 Mbit/s |
| Stikforbindelse kontakter plettering | Guld |
| Materiale for kapper | Nylon/polyvinylchlorid (PVC) |
| AWG-ledningsstørrelse | 24/30 |
| Plug and play | Ja |
Emballeringsdata
| Pakketype | Blister |
| Pakkebredde | 80 mm |
| Pakkedybde | 25 mm |
| Pakkehøjde | 250 mm |
| Pakkevægt | 100 g |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85177900 |