Satechi ST-UC165GM-EU oplader til mobil enhed Universel Sort, Grå Vekselstrøm Hurtig opladning Indendørs
Præstation
| Oplader, kompabilitet | Universel |
| Strømkilde type | Vekselstrøm |
| Antal USB type-C-porte | 4 |
| Hurtig opladning | Ja |
| Sokler, antal | 1 |
| Sokkel type | Type C (eurostik) |
| Oplader type | Indendørs |
| Antal udgange | 4 outputs |
| USB strømforsyning | Ja |
| Kapabilitet | MacBook Pro M2 Pro & Max 2023/M2 2022/M1 Pro & Max 2021/M1 2020/2020/2019/2018/2017/2016, MacBook Air M2 2022/M1 2020/2020/2019/2018, iPad Pro M2 2022/M1 2021/2020/2018, iPad Air M1 2022/2020, iPad 2022, iPad Mini 2021, iPhone 14 Pro Max/14 Pro/14 Plus/14, iPhone 13 Pro Max/13 Pro/13 Mini/13, iPhone 12 Pro Max/12 Pro/12 Mini/12, iPhone 11 Pro Max/11 Pro/11, iPhone XS Max/XS/XR/X, Apple Watch Ultra & Series 8/7/SE/6/5/4/3/2/1, AirPods Pro 2 & 1, AirPods 3/2/1 and most USB-C devices. |
Design
| Produktfarve | Sort, Grå |
| Plug and play | Ja |
| Galliumnitrid (GaN) transistorer | Ja |
Strømstyring
| Indgangsspænding | 100 - 240 V |
| Maksimal ydeevne | 165 W |
Vægt & størrelser
| Bredde | 99,8 mm |
| Dybde | 30,9 mm |
| Højde | 71,1 mm |
| Vægt | 340 g |
Emballage indhold
| Antal pr. pakke | 1 stk |