CANYON charger CU20AC GaN 20W 1xPD 1xQC EU White
Præstation
| Oplader, kompabilitet | Digitalt kamera, Gaming kontrolenhed, Hovedtelefoner, Headset, Mobiltelefon, Laptop, Strømbank, Tablet |
| Strømkilde type | Vekselstrøm |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) type-A-porte | 1 |
| Antal USB type-C-porte | 1 |
| Hurtig opladning | Ja |
| Hurtig opladningsteknologi | GaN |
| Antal enheder der er tilsluttet samtidigt (maks.) | 2 |
| Oplader type | Indendørs |
| Antal udgange | 2 outputs |
| Strømbeskyttelsesfunktioner | Charge overcurrent, Højspænding, Overophedning, Kortslutning |
Design
| Produktfarve | Hvid |
| Plug and play | Ja |
Strømstyring
| Indgangsspænding | 220 - 240 V |
| Indgangsfrekvens | 50-60 Hz |
| Indgangsstrøm | 0.6 A |
| Maksimal ydeevne | 20 W |
| Port 1 udgangseffekt | 18 W |
| Port 2 udgangseffekt | 20 W |
| Udgangsstrøm (5V) | 3 A |
| Udgangsstrøm (9V) | 2,22 A |
| Udgangsstrøm (12V) | 1,5 A |
Vægt & størrelser
| Bredde | 310 mm |
| Dybde | 320 mm |
| Højde | 350 mm |
| Vægt | 43,8 g |
Emballage indhold
| Antal pr. pakke | 1 stk |
Godkendelser
| Compliance-certifikater | CE, RoHS |