Produkt nr: C31CL27142
EAN: 8715946732626
Varenummer: F24903479
billigst-pricerunner
Epson TM U220IIB (142)
Producent: EPSON
Produkt nr: C31CL27142
EAN: 8715946732626
Varenummer: F24903479
På lager hos leverandør - leveringstid: 4-8 hverdage
(2.022,40 ekskl. moms)
Producent: EPSON
Produkt nr: C31CL27142
Læs mere her
Printhastighed
Maksimal udskrivningsbredde (kolonner) 40
Tegntæthed 16 cpi
Funktioner
Produktfarve Grå
Bufferstørrelse 20 KB
Lydtryksniveau (udskrivning) 64 dB
Sidebeskrivelsessprog ESC/POS
Porte & Grænseflader
Standard grænseflader USB 2.0
Kabelteknologi 10/100Base-T(X)
Styrke
Skrivehoved 9-polet
Skrivehovedets levetid 150 Million karakterer
Gennemsnitstid mellem fejl (MTBF) 3000 t
Strømstyring
Strømforbrug (typisk) 31 W
Strømforbrug (standby) 2 W
Driftsbetingelser
Opbevaringstemperatur (T-T) -10 - 50 °C
Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) 10 - 90%
Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) 10 - 90%
Vægt & størrelser
Bredde 160 mm
Dybde 248 mm
Højde 139 mm