Produkt nr: C31CL27102
EAN: 8715946732602
Varenummer: F24903425
billigst-pricerunner
Epson TM U220IIB (102)
Epson TM U220IIB (102)
Producent: EPSON
Produkt nr: C31CL27102
EAN: 8715946732602
Varenummer: F24903425
På lager hos leverandør - leveringstid: 4-8 hverdage
(1.555,20 ekskl. moms)
Producent: EPSON
Produkt nr: C31CL27102
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Printhastighed
Udskriftshastighed 4.7 l/s
Tegntæthed 16 cpi
Udskrivningsteknologi Dot matrix
Type POS printer
Papirhåndtering
Maksimal rullediameter 83 mm
Porte & Grænseflader
USB-port Nej
Seriegrænseflade Ja
Seriel grænsefladetype RS-232
Forbindelsesteknologi Ledningsført
Netværk
Ethernet LAN Nej
Wi-Fi Nej
Funktioner
Lydtryksniveau (udskrivning) 64 dB
Gennemsnitstid mellem fejl (MTBF) 3000 t
Skæremaskine Ja
Modtagelsesbuffer 40 KB
Design
Produktfarve Grå
Strømstyring
Strømkilde type Vekselstrøm
Strømforbrug (udskrivning) 31 W
Vekselstrømsindgangsspænding 24 V
Driftsbetingelser
Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) 10 - 90%
Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) 10 - 90%
Opbevaringstemperatur (T-T) -10 - 50 °C
Vægt & størrelser
Bredde 160 mm
Dybde 248 mm
Højde 139 mm