Toner Activejet ATH-F530N (replacement HP 205A CF530A; Supreme; 1100 pages; black)
Funktioner
| Indbygget tromleenhed | Ja |
| Kapabilitet | HP Color LaserJet Pro: M154a, M154nw, M180n, M180nw, M180fw, MFP M180n, MFP M180nw, MFP M180fw, M181n, MFP M181fw. |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Antal sorte tonerpatroner | 1 |
| Patron kapacitet | Standard udbytte |
| Sort toner sideydelse | 1100 Sider |
| Type | Kompatibel |
| Udskrivning af farver | Sort |
| Mærke kompatibilitet | HP |
| Forsyningstype | Enkelt pakke |
| Erstatning for | HP 205A CF530A |
| OEM-kode | HP 205A CF530A |
| Mængde pr. kasse | 1 stk |
Driftsbetingelser
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -20 - 40 °C |
Emballeringsdata
| Pakketype | Kasse |
Andre funktioner
| Version | Supreme |
| Teknologi | New |
| Compliance-certifikater | CE |
| Udskrivningsteknologi | Laserprint |
| Certificering | ISO 9001, ISO 14001, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |