CCGL85900BK300 CAT6-kabel RJ45 Male RJ
Funktioner
| Produktfarve | Sort |
| Kabellængde | 30 m |
| Standard for kabler | Cat6 |
| Kabelafskærmning | U/UTP (UTP) |
| Stik 1 | RJ-45 |
| Stik 2 | RJ-45 |
| Stik 2 køn | Hanstik |
| Stik 2 formfaktor | Lige |
| Stik 1 køn | Hanstik |
| Stik 1 formfaktor | Lige |
| Stikforbindelse kontakter plettering | Guld |
| Stik skjold materiale | Polyester |
| Materiale for kapper | Polyethylen (PE) |
| Ledningsmateriale | Kobberbeklædt aluminium (CCA) |
| AWG-ledningsstørrelse | 26 |
| Dataoverførselshastighed | 1000 Mbit/s |
| Frekvens | 250 MHz |
| Stikhætte kabelstøvle | Ingen |
Vægt & størrelser
| Ydre diameter | 5,5 mm |
Emballage indhold
| Antal pr. pakke | 1 stk |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 60 mm |
| Pakkedybde | 200 mm |
| Pakkehøjde | 275 mm |
| Pakkevægt | 608 g |