[upcycle it] Dell Inc. OptiPlex 7470 AIO (GRADE A)
i5-9500 3.00GHz, 16GB RAM, 256GB SSD, Intel UHD Graphics 630, Win11Pro, 24"FHD 1920x1080, Webcam-
Display
| Skærm diagonal | 61 cm (24") |
| Skærmopløsning | 1920 x 1080 pixel |
| HD-type | Fuld HD |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
Processor
| Processorproducent | Intel |
| Processorserie | Intel® Core™ i5 |
| Processorgeneration | 9th gen Intel® Core™ i5 |
| Processormodel | i5-9500 |
| Processorkerner | 6 |
| Processortråde | 6 |
| Processor boost frekvens | 4,4 GHz |
| Processorfrekvens | 3 GHz |
| Processor-cache | 9 MB |
| Processor cache type | Smart cache |
Hukommelse
| Intern hukommelse | 16 GB |
Lagring
| Samlet lagringskapacitet | 256 GB |
| Lagermedie | SSD |
| Samlet kapacitet for SSD'er | 256 GB |
| Antal installerede SSD'er | 1 |
| SDD-kapacitet | 256 GB |
| Optisk drevtype | Ingen |
Grafik
| Diskret grafikadapter | Ingen |
| Diskret grafikadaptermodel | Ikke tilgængelig |
| 4 | Intel |
| On-board grafikkort | Ja |
| Indbygget grafikadapterfamilie | Intel® UHD Graphics |
| On-board grafikkort, model | Intel® UHD Graphics 630 |
Lyd
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
Kamera
| Indbygget kamera | Ja |
Netværk
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet LAN-datahastigheder | 10,100,1000 Mbit/s |
| Bluetooth | Ingen |
Design
| Produktfarve | Sort |
| Certificeret renoveret | Ja |
Præstation
| Produkttype | All-in-One PC |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
Software
| Operativsystemets arkitektur | 64-bit |
| Operativsystem installeret | Windows 11 Pro |
Vægt & størrelser
| Bredde (med stativ) | 541,1 mm |
| Dybde (med stativ) | 539,7 mm |
| Højde (med stativ) | 236,9 mm |
| Vægt (med stativ) | 10,4 kg |
Emballage indhold
| Tastatur inkluderet | Ja |
| Tastatursprog | Nordisk |