HP Professional 15.6-inch Laptop Bag
Funktioner
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
| Farvenavn | Black |
| Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet | 39,6 cm (15.6") |
| Etui-type | Mappe |
| Materiale | Plast |
| Produktets hovedfarve | Sort |
| Mærke kompatibilitet | HP |
| Beskyttelsesfunktioner | Vandtæt |
| Oprindelsesland | Kina |
| HP segment | Hjem |
Vægt & størrelser
| Bredde | 390 mm |
| Dybde | 290 mm |
| Højde | 65 mm |
| Vægt | 610 g |
| Pakkebredde | 390 mm |
| Pakkedybde | 290 mm |
| Pakkehøjde | 65 mm |
| Pakkevægt | 660 g |
Tekniske detaljer
| Kassens indhold | HP Professional 15.6-inch Laptop Bag; Documentation |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84733080 |
Andre funktioner
| UNSPSC-kode | 53121706 |
| Vandafvisende | Ja |