HP Prelude Pro 15.6-inch Laptop Bag
Funktioner
| Overfladefarvning | Monokromatisk; Monokromatisk |
| Farvenavn | Charcoal |
| Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet | 39,6 cm (15.6"); 39,6 cm (15.6") |
| Etui-type | Brevtaske; Brevtaske |
| Materiale | Stof; Stof |
| Produktets hovedfarve | Grå; Grå |
| Mærke kompatibilitet | HP; HP |
| Trolley holdestrop | Ja |
| Beskyttelsesfunktioner | Vandtæt |
| Oprindelsesland | Kina |
| HP segment | Hjem |
Bæredygtighed
| Bæredygtige teknologier og materialer | 65 % genbrugsplast; LDPE-taske indeholder 100 % genbrugsplast; Hængemærket er fremstillet af 100 % genbrugspap |
| Overholdelse af bæredygtighed | Ja |
Vægt & størrelser
| Bredde | 406,4 mm |
| Dybde | 285,8 mm |
| Højde | 6,99 mm |
| Vægt | 380 g |
| Pakkebredde | 406,4 mm |
| Pakkedybde | 285,8 mm |
| Pakkehøjde | 6,99 mm |
| Pakkevægt | 420 g |
Tekniske detaljer
| Kassens indhold | HP Prelude Pro 15,6" taske til laptop; Dokumentation |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84733080; 84733080 |
Andre funktioner
| Vandafvisende | Ja |
| UNSPSC-kode | 53121706 |