HP Everyday 16" Laptop Backpack
Funktioner
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
| Farvenavn | Odyssey gray |
| Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet | 40,9 cm (16.1") |
| Etui-type | Rygsæk |
| Materiale | Polyester |
| Produktets hovedfarve | Grå |
| Mærke kompatibilitet | Universel |
| Trolley holdestrop | Ja |
| Beskyttelsesfunktioner | Vandtæt |
| Oprindelsesland | Indonesien |
| HP segment | Hjem |
Bæredygtighed
| Bæredygtighedscertifikater | Forest Stewardship Council (FSC) |
| Overholdelse af bæredygtighed | Ja |
| Bæredygtige teknologier og materialer | FSC-certificeret emballage; 60 % genbrugsplastik; LDPE-taske indeholder 100 % genanvendt plast; Hængemærket er fremstillet af 100 % genanvendt pap |
Vægt & størrelser
| Bredde | 310 mm |
| Dybde | 155 mm |
| Højde | 440 mm |
| Vægt | 570 g |
| Volumen | 21 L |
| Pakkebredde | 310 mm |
| Pakkedybde | 155 mm |
| Pakkehøjde | 440 mm |
| Pakkevægt | 604 g |
Tekniske detaljer
| Kassens indhold | Rygsæk |
Logistik data
| Hovedkasser pr. pallelag (udvendigt) | 4 stk |
| Hovedkasser pr. palle (udvendigt) | 20 stk |
| Pallens bruttovægt | 161,2 kg |
Andre funktioner
| UNSPSC-kode | 53121706 |
| Vandafvisende | Ja |