65W 3pin power
Funktioner
| Formål | Laptop |
| Strømforsyningstype | Indendørs |
| Indgangsspænding | 100-240 V |
| Indgangsfrekvens | 50/60 Hz |
| Udgangseffekt | 65 W |
| Udgangsspænding | 20 V |
| Udgangsstrøm | 3,25 A |
| Justerbar udgangsspænding | Ingen |
Design
| Produktfarve | Sort |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 5 - 40 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -31 - 60 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 8 - 80% |
Vægt & størrelser
| Bredde | 44 mm |
| Dybde | 105 mm |
| Højde | 28,5 mm |
| Vægt | 235 g |