MSI MAG 346CQ computerskærm 86,4 cm (34") 3440 x 1440 pixel UltraWide Dual Quad HD LCD Sort
Rengøringsspray til skærmen
1x
MSI MAG 346CQ computerskærm 86,4 cm (34") 3440 x 1440 pixel UltraWide Dual Quad HD LCD Sort
1x
Whoosh! Screen Shine Go 30ml
=
MSI MAG 346CQ computerskærm 86,4 cm (34") 3440 x 1440 pixel UltraWide Dual Quad HD LCD Sort
1x
Whoosh! Screen Shine Go 30ml
Før
2.215,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
2.185,-
DKK
(1.748,00 ekskl. moms)
Skærm inkl. arm beslag
1x
MSI MAG 346CQ computerskærm 86,4 cm (34") 3440 x 1440 pixel UltraWide Dual Quad HD LCD Sort
1x
Gear4U Monitor Arm for desk
=
MSI MAG 346CQ computerskærm 86,4 cm (34") 3440 x 1440 pixel UltraWide Dual Quad HD LCD Sort
1x
Gear4U Monitor Arm for desk
2.345,-
DKK
(1.876,00 ekskl. moms)
Display
| Skærm diagonal | 86,4 cm (34") |
| Skærmopløsning | 3440 x 1440 pixel |
| HD-type | UltraWide Dual Quad HD |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmteknologi | LCD |
| Paneltype | VA |
| Berøringsskærm | Nej |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 300 cd/m² |
| Responstid | Ja |
| Svartid (MPRT) | Ja |
| Antirefleksskærm | Ja |
| Skærm form | Kurvet |
| Bedømmelse af skærmkrumning | 1500R |
| Understøttede grafikopløsninger | 3440 x 1440 |
| Understøttede videotilstande | 1440p |
| Billedformat | 21:9 |
| Kontrastforhold (typisk) | 4000:1 |
| Kontrastforhold (dynamisk) | 100000000:1 |
| Maksimal opdateringshastighed | 180 Hz |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Vis antal farver | 1,07 milliarder farver |
| Pixel pitch | 0,23175 x 0,23175 mm |
| Horisontal scanningsområde | 71,04 - 268,2 kHz |
| Vertikalt scanningsområde | 48 - 180 Hz |
| Synlig størrelse, horisontal | 79,7 cm |
| Synlig størrelse, vertikal | 33,4 cm |
| Skærm diagonal (metrisk) | 86,36 cm |
| Standard for farveskala | NTSC |
| Farveområde | 105% |
| sRGB-dækning (typisk) | 125% |
Præstation
| NVIDIA G-SYNC | Nej |
| AMD FreeSync | Nej |
| Understøttelse af VESA Adaptive Sync | Ja |
Multimedie
| Indbyggede højttaler(e) | Nej |
| Indbygget kamera | Nej |
Design
| Markedspositionering | Spil |
| Produktfarve | Sort |
| Rammeløst design | Ja |
| Farve | Sort |
Porte & Grænseflader
| Indbygget USB-hub | Nej |
| HDMI | Ja |
| Antal HDMI-porte | 2 |
| HDMI-version | 2.0b |
| Antal DisplayPorts | Ja |
| DisplayPort-version | 1.4a |
| Udgang til hovedtelefoner | Ja |
| Udgange til hovedtelefoner | Ja |
Ergonomisk
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
| Slot til kabellås | Ja |
| Kabellåseslids type | Kensington |
| Højdejustering | Nej |
| Akse | Nej |
| Drejelig | Nej |
| Hældningsindstilling | Ja |
| Hældningsvinkelområde | -5 - 20° |
Strømstyring
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | F |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | G |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 31 kWh |
| Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer | 51 kWh |
| Strømforbrug (standby) | 0,5 W |
| Strømforbrug (slukket) | 0,3 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50/60 Hz |
| Strømforsyningstype | Intern |
| Energieffektivitetsskala | A til G |
| Kode for europæisk produktregister for energimærkning (EPREL) | 1887616 |
Vægt & størrelser
| Bredde (med stativ) | 808 mm |
| Dybde (med stativ) | 269,5 mm |
| Højde (med stativ) | 458,8 mm |
| Vægt (med stativ) | 6,3 kg |
| Bredde (uden stativ) | 808 mm |
| Dybde (uden stativ) | 111,9 mm |
| Højde (uden stativ) | 363,9 mm |
| Vægt (uden stativ) | 5,5 kg |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 940 mm |
| Pakkedybde | 190 mm |
| Pakkehøjde | 501 mm |
| Pakkevægt | 8,52 kg |
| Pakketype | Kasse |
Emballage indhold
| Stativ inkluderet | Ja |
| Kabler inkluderet | Vekselstrøm, Lyd (3ˌ5 mm), DisplayPort, Strøm |
| Hurtig start guide | Ja |
Andre funktioner
| Garantiperiode | 3 År |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85285210 |