ASUS VA32UQSB skærm - LED baglys - 32" - IPS - 4ms
4K 3840x2160 ved 60Hz
Producent: ASUS
Produkt nr: VA32UQSB
EAN: 4711081965602
Varenummer: F23475105
billigst-pricerunner
ASUS VA32UQSB skærm &#45 LED baglys &#45 32" &#45 IPS &#45 4ms
Producent: ASUS
Produkt nr: VA32UQSB
EAN: 4711081965602
Varenummer: F23475105
På lager hos leverandør - leveringstid: 12-13 hverdage
(3.128,00 ekskl. moms)
Produkt nr: VA32UQSB
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Nyd livagtige billeder med ASUS VA32UQSB skærm
Rengøringsspray til skærmen
=
Skærm inkl. arm beslag
Display
Skærm diagonal 80 cm (31.5")
Skærmopløsning 3840 x 2160 pixel
HD-type 4K Ultra HD
Naturligt aspektforhold 16:9
Skærmteknologi LED
Paneltype IPS
Type af baggrundslys LED
Berøringsskærm Nej
Skærmens lysstyrke (typisk) 350 cd/m²
Responstid 4 ms
Antirefleksskærm Ja
Skærm form Flad
Kontrastforhold (typisk) 1000:1
Maksimal opdateringshastighed 60 Hz
Synsvinkel, horisontal 178°
Synsvinkel, vertikal 178°
Vis antal farver 1.073 milliarder farver
Pixel pitch 0,182 x 0,182 mm
Synlig størrelse, horisontal 69,7 cm
Synlig størrelse, vertikal 39,2 cm
Digital horisontal frekvens 110 - 140 kHz
Digital vertikal frekvens 24 - 60 Hz
High Dynamic Range (HDR) understøttet Ja
HDR-teknologi (High Dynamic Range) High Dynamic Range 10 (HDR10)
Præstation
NVIDIA G-SYNC Nej
AMD FreeSync Nej
Flimmerfri teknologi Ja
Lav Blue Light teknologi Ja
Multimedie
Antal højttalere 2
Udgangseffekt (RMS) 4 W
Indbyggede højttaler(e) Ja
Indbygget kamera Nej
Design
Markedspositionering Forretning
Produktfarve Sort
Aftageligt stativ Ja
Farve Sort
Porte & Grænseflader
Indbygget USB-hub Ja
USB-hub-version 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Antal USB type-A downstream-porte 2
HDMI Ja
Antal HDMI-porte 2
HDMI-version 2.0
Antal DisplayPorts Ja
DisplayPort-version 1.2
Udgang til hovedtelefoner Ja
Udgange til hovedtelefoner Ja
HDCP Ja
HDCP-version 1.4
Ergonomisk
VESA montering Ja
Panel montering grænseflade 100 x 100 mm
Slot til kabellås Ja
Kabellåseslids type Kensington
Højdejustering Ja
Justerbar højde (maks.) 15 cm
Akse Ja
Pivot vinkel -90 - 90°
Drejelig Ja
Drejevinkel område -180 - 180°
Hældningsindstilling Ja
Hældningsvinkelområde -5 - 25°
Strømstyring
Energieffektivitetsklasse (SDR) F
Energieffektivitetsklasse (HDR) G
Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer 32 kWh
Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer 41 kWh
Strømforbrug (typisk) 30 W
Strømforbrug (slukket) 0,3 W
Strømforbrug (strømbesparelse) 0,5 W
Vekselstrømsindgangsspænding 100 - 240 V
Vekselstrømsindgangsfrekvens 50 - 60 Hz
Energieffektivitetsskala A til G
Kode for europæisk produktregister for energimærkning (EPREL) 1392009
Vægt & størrelser
Bredde (med stativ) 714,6 mm
Dybde (med stativ) 264,9 mm
Højde (med stativ) 594,1 mm
Vægt (med stativ) 9,34 kg
Bredde (uden stativ) 714,6 mm
Dybde (uden stativ) 53 mm
Højde (uden stativ) 423,7 mm
Vægt (uden stativ) 6,22 kg
Emballeringsdata
Pakkebredde 794 mm
Pakkedybde 218 mm
Pakkehøjde 512 mm