ASUS VA24DQFS skærm - LED baglys - 24" - IPS - 5ms,1ms
Full HD 1920x1080 ved 100Hz
Producent: ASUS
Produkt nr: VA24DQFS
EAN: 4711387564783
Varenummer: F25136336
billigst-pricerunner
ASUS VA24DQFS skærm &#45 LED baglys &#45 24" &#45 IPS &#45 5ms,1ms
Producent: ASUS
Produkt nr: VA24DQFS
EAN: 4711387564783
Varenummer: F25136336
På lager hos leverandør - leveringstid: 12-13 hverdage
(1.102,40 ekskl. moms)
Produkt nr: VA24DQFS
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Få en fantastisk visuel oplevelse med ASUS VA24DQFS-skærmen! Med strålende LED-baggrundslys og en imponerende 24-tommers IPS-skærm vil du nyde skarpe billeder i Full HD 1920x1080-opløsning ved 100Hz.
Rengøringsspray til skærmen
=
Skærm inkl. arm beslag
Display
Skærm diagonal 60,5 cm (23.8")
Skærmopløsning 1920 x 1080 pixel
HD-type Fuld HD
Naturligt aspektforhold 16:9
Skærmteknologi LCD
Paneltype IPS
LED-baggrundsbelysning Ja
Berøringsskærm Nej
Skærmens lysstyrke (typisk) 300 cd/m²
Responstid Ja
Antirefleksskærm Ja
Skærm form Flad
Kontrastforhold (typisk) 1000:1
Kontrastforhold (dynamisk) 3000:1
Maksimal opdateringshastighed 100 Hz
Synsvinkel, horisontal 178°
Synsvinkel, vertikal 178°
Vis antal farver 16.7 millioner farver
Pixel pitch 0,2745 x 0,2745 mm
Synlig størrelse, horisontal 52,7 cm
Synlig størrelse, vertikal 29,6 cm
Digital horisontal frekvens 30 - 110 kHz
Digital vertikal frekvens 48 - 100 Hz
Skærm diagonal (metrisk) 61 cm
Standard for farveskala sRGB
Farveområde 99%
Præstation
Understøttelse af VESA Adaptive Sync Ja
Flimmerfri teknologi Ja
Lav Blue Light teknologi Ja
Spiltilstand Ja
Multimedie
Antal højttalere 2
Udgangseffekt (RMS) 4 W
Indbyggede højttaler(e) Ja
Indbygget kamera Nej
Design
Markedspositionering Forretning
Produktfarve Sort
Rammeløst design Ja
Farve Sort
Porte & Grænseflader
Indbygget USB-hub Ja
USB-hub-version 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Antal USB Type-B opstrømsporte Ja
Antal USB type-A downstream-porte 2
Antal VGA-porte (D-sub) Ja
HDMI Ja
Antal HDMI-porte Ja
HDMI-version 1.4
Antal DisplayPorts Ja
DisplayPort-version 1.2
Udgang til hovedtelefoner Ja
Udgange til hovedtelefoner Ja
Pc lydindgang Ja
HDCP Ja
HDCP-version 1.4
Ergonomisk
VESA montering Ja
Panel montering grænseflade 100 x 100 mm
Kan monteres på væggen Ja
Slot til kabellås Ja
Kabellåseslids type Kensington
Højdejustering Ja
Justerbar højde (maks.) 13 cm
Akse Ja
Pivot vinkel -90 - 90°
Drejelig Ja
Drejevinkel område -180 - 180°
Hældningsindstilling Ja
Hældningsvinkelområde -5 - 35°
Strømstyring
Energieffektivitetsklasse (SDR) C
Energieffektivitetsklasse (HDR) Ikke tilgængelig
Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer 12 kWh
Strømforbrug (typisk) 11 W
Strømforbrug (slukket) 0,3 W
Strømforbrug (strømbesparelse) 0,5 W
Vekselstrømsindgangsspænding 100 - 240 V
Vekselstrømsindgangsfrekvens 50/60 Hz
Energieffektivitetsskala A til G
Vægt & størrelser
Bredde (med stativ) 539,7 mm
Dybde (med stativ) 211,2 mm
Højde (med stativ) 457 mm
Vægt (med stativ) 5,1 kg
Bredde (uden stativ) 539,7 mm
Dybde (uden stativ) 54,1 mm
Højde (uden stativ) 325,1 mm
Vægt (uden stativ) 3,35 kg
Emballeringsdata
Pakkebredde 668 mm
Pakkedybde 416 mm
Pakkehøjde 137 mm