Produkt nr: 90LM09N0-B01170
EAN: 4711387353639
Varenummer: F24817142
billigst-pricerunner
ASUS TUF Gaming VG259Q3A skærm &#45 LED baglys &#45 24.5" &#45 AMD FreeSync &#45 Fast IPS &#45 1ms,1ms
Producent: ASUS
Produkt nr: 90LM09N0-B01170
EAN: 4711387353639
Varenummer: F24817142
På lager hos leverandør - leveringstid: 12-13 hverdage
(956,00 ekskl. moms)
Producent: ASUS
Produkt nr: 90LM09N0-B01170
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Med en størrelse på 24.5\" og Full HD opløsning ved 180Hz, kan du fordybe dig i dine favorit spil med levende farver og skarpe detaljer. Den slanke ramme og justerbare stander giver dig mulighed for at tilpasse skærmen for den bedste synsvinkel og ergonomi.
Rengøringsspray til skærmen
Display
Skærm diagonal 62,2 cm (24.5")
Skærmopløsning 1920 x 1080 pixel
HD-type Fuld HD
Naturligt aspektforhold 16:9
Skærmteknologi LED
Paneltype IPS
LED-baggrundsbelysning Ja
Type af baggrundslys LED
Berøringsskærm Nej
Skærmens lysstyrke (typisk) 250 cd/m²
Responstid Ja
Skærmoverflade Mat
Skærm form Flad
Kontrastforhold (typisk) 1000:1
Maksimal opdateringshastighed 180 Hz
Synsvinkel, horisontal 178°
Synsvinkel, vertikal 178°
Vis antal farver 16.7 millioner farver
Pixel pitch 0,2832 x 0,2802 mm
Synlig størrelse, horisontal 54,4 cm
Synlig størrelse, vertikal 30,3 cm
Digital horisontal frekvens 30 - 225 kHz
Digital vertikal frekvens 48 - 180 Hz
sRGB-dækning (typisk) 99%
Præstation
NVIDIA G-SYNC Nej
AMD FreeSync Ja
Understøttelse af VESA Adaptive Sync Ja
Flimmerfri teknologi Ja
Lav Blue Light teknologi Ja
Spiltilstand Ja
Multimedie
Antal højttalere 2
Udgangseffekt (RMS) 4 W
Indbyggede højttaler(e) Ja
Indbygget kamera Nej
Design
Markedspositionering Spil
Produktfarve Sort
Farve Sort
Porte & Grænseflader
Indbygget USB-hub Nej
HDMI Ja
Antal HDMI-porte 2
HDMI-version 2.0
Antal DisplayPorts Ja
DisplayPort-version 1.2
Udgang til hovedtelefoner Ja
Udgange til hovedtelefoner Ja
Tilslutning af hovedtelefoner 3,5 mm
HDCP Ja
HDCP-version 2.2
Ergonomisk
VESA montering Ja
Panel montering grænseflade 100 x 100 mm
Slot til kabellås Ja
Kabellåseslids type Kensington
Højdejustering Nej
Hældningsindstilling Ja
Hældningsvinkelområde 23 - -5°
Strømstyring
Energieffektivitetsklasse (SDR) E
Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer 18 kWh
Strømforbrug (typisk) 18 W
Strømforbrug (slukket) 0,3 W
Strømforbrug (strømbesparelse) 0,5 W
Vekselstrømsindgangsspænding 100 - 240 V
Vekselstrømsindgangsfrekvens 50/60 Hz
Energieffektivitetsskala A til G
Kode for europæisk produktregister for energimærkning (EPREL) 1874354
Vægt & størrelser
Bredde (med stativ) 559 mm
Dybde (med stativ) 174 mm
Højde (med stativ) 401 mm
Vægt (med stativ) 3,6 kg
Bredde (uden stativ) 559 mm
Dybde (uden stativ) 58 mm
Højde (uden stativ) 239 mm
Vægt (uden stativ) 3,1 kg
Emballeringsdata
Pakkebredde 620 mm
Pakkedybde 170 mm
Pakkehøjde 412 mm