ASUS TUF Gaming VG259Q3A skærm - LED baglys - 24.5" - AMD FreeSync - Fast IPS - 1ms,1ms
Full HD 1920x1080 ved 180Hz
Rengøringsspray til skærmen
1x
ASUS TUF Gaming VG259Q3A skærm - LED baglys - 24.5" - AMD FreeSync - Fast IPS - 1ms,1ms
1x
Whoosh! Screen Shine Go 30ml
=
ASUS TUF Gaming VG259Q3A skærm - LED baglys - 24.5" - AMD FreeSync - Fast IPS - 1ms,1ms
1x
Whoosh! Screen Shine Go 30ml
Før
1.394,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
1.364,-
DKK
(1.091,20 ekskl. moms)
Skærm inkl. arm beslag
1x
ASUS TUF Gaming VG259Q3A skærm - LED baglys - 24.5" - AMD FreeSync - Fast IPS - 1ms,1ms
1x
Gear4U Monitor Arm for desk
=
ASUS TUF Gaming VG259Q3A skærm - LED baglys - 24.5" - AMD FreeSync - Fast IPS - 1ms,1ms
1x
Gear4U Monitor Arm for desk
1.524,-
DKK
(1.219,20 ekskl. moms)
Display
| Skærm diagonal | 62,2 cm (24.5") |
| Skærmopløsning | 1920 x 1080 pixel |
| HD-type | Fuld HD |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmteknologi | LED |
| Paneltype | IPS |
| LED-baggrundsbelysning | Ja |
| Type af baggrundslys | LED |
| Berøringsskærm | Nej |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 250 cd/m² |
| Responstid | Ja |
| Skærmoverflade | Mat |
| Skærm form | Flad |
| Kontrastforhold (typisk) | 1000:1 |
| Maksimal opdateringshastighed | 180 Hz |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Vis antal farver | 16.7 millioner farver |
| Pixel pitch | 0,2832 x 0,2802 mm |
| Synlig størrelse, horisontal | 54,4 cm |
| Synlig størrelse, vertikal | 30,3 cm |
| Digital horisontal frekvens | 30 - 225 kHz |
| Digital vertikal frekvens | 48 - 180 Hz |
| sRGB-dækning (typisk) | 99% |
Præstation
| NVIDIA G-SYNC | Nej |
| AMD FreeSync | Ja |
| Understøttelse af VESA Adaptive Sync | Ja |
| Flimmerfri teknologi | Ja |
| Lav Blue Light teknologi | Ja |
| Spiltilstand | Ja |
Multimedie
| Antal højttalere | 2 |
| Udgangseffekt (RMS) | 4 W |
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| Indbygget kamera | Nej |
Design
| Markedspositionering | Spil |
| Produktfarve | Sort |
| Farve | Sort |
Porte & Grænseflader
| Indbygget USB-hub | Nej |
| HDMI | Ja |
| Antal HDMI-porte | 2 |
| HDMI-version | 2.0 |
| Antal DisplayPorts | Ja |
| DisplayPort-version | 1.2 |
| Udgang til hovedtelefoner | Ja |
| Udgange til hovedtelefoner | Ja |
| Tilslutning af hovedtelefoner | 3,5 mm |
| HDCP | Ja |
| HDCP-version | 2.2 |
Ergonomisk
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
| Slot til kabellås | Ja |
| Kabellåseslids type | Kensington |
| Højdejustering | Nej |
| Hældningsindstilling | Ja |
| Hældningsvinkelområde | 23 - -5° |
Strømstyring
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | E |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 18 kWh |
| Strømforbrug (typisk) | 18 W |
| Strømforbrug (slukket) | 0,3 W |
| Strømforbrug (strømbesparelse) | 0,5 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50/60 Hz |
| Energieffektivitetsskala | A til G |
| Kode for europæisk produktregister for energimærkning (EPREL) | 1874354 |
Vægt & størrelser
| Bredde (med stativ) | 559 mm |
| Dybde (med stativ) | 174 mm |
| Højde (med stativ) | 401 mm |
| Vægt (med stativ) | 3,6 kg |
| Bredde (uden stativ) | 559 mm |
| Dybde (uden stativ) | 58 mm |
| Højde (uden stativ) | 239 mm |
| Vægt (uden stativ) | 3,1 kg |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 620 mm |
| Pakkedybde | 170 mm |
| Pakkehøjde | 412 mm |
| Pakkevægt | 5,6 kg |
| Pakketype | Kasse |
Emballage indhold
| Stativ inkluderet | Ja |
Bæredygtighed
| Overholdelse af bæredygtighed | Ja |
| Bæredygtighedscertifikater | Forest Stewardship Council (FSC) Mix |
Andre funktioner
| Skyggekontrol | Ja |
| Reduktion af bevægelsessløring | Ja |