AOC Value-line Q27V5CW/BK skærm - WLED - 27" - AMD FreeSync - IPS - 4ms,1ms
QHD 2560x1440 ved 75Hz
Rengøringsspray til skærmen
1x
=
Gear4U Monitor Arm for desk
=
Display
| Skærm diagonal | 68,6 cm (27") |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmteknologi | LED |
| Paneltype | IPS |
| Berøringsskærm | Nej |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 300 cd/m² |
| Responstid | 4 ms |
| Målingstype af responstid | GTG (Gray to Gray) |
| Svartid (MPRT) | Ja |
| Antirefleksskærm | Ja |
| Skærm form | Flad |
| Kontrastforhold (typisk) | 1000:1 |
| Kontrastforhold (dynamisk) | 20000000:1 |
| Maksimal opdateringshastighed | 75 Hz |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Vis antal farver | 16.7 millioner farver |
| Pixel pitch | 0,2331 x 0,2331 mm |
| Pixeltæthed | 109 ppi |
| Skærm diagonal (metrisk) | 68,6 cm |
| Overfladehårdhed | 6H |
| sRGB-dækning (typisk) | 123% |
| NTSC-dækning (typisk) | 107% |
| Adobe RGB dækning | 105% |
| Farveskala DCI-P3 | 98% |
Præstation
| AMD FreeSync | Ja |
| AMD FreeSync-type | FreeSync |
| Hurtig opladning | Ja |
Multimedie
| Antal højttalere | 2 |
| Udgangseffekt (RMS) | 10 W |
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| Megapixel | 2 MP |
| Indbygget mikrofon | Nej |
| Indbygget kamera | Ja |
Design
| Markedspositionering | Hjem |
| Produktfarve | Sort |
| Rammeløst design | Ja |
| Frontkantfarve | Sort |
| Aftageligt stativ | Ja |
| Farve | Sort |
Porte & Grænseflader
| Indbygget USB-hub | Ja |
| USB-hub-version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB upstream port type | USB Type-C |
| Antal upstream-porte | Ja |
| Antal USB Type-C opstrømsporte | Ja |
| Antal USB type-A downstream-porte | 4 |
| USB type-C DisplayPort alternativ tilstand | Ja |
| USB strømforsyning | Ja |
| USB strømforsyning op til | 65 W |
| DVI-port | Nej |
| HDMI | Ja |
| Antal HDMI-porte | Ja |
| HDMI-version | 2.0 |
| Antal DisplayPorts | Ja |
| DisplayPort-version | 1.4 |
| Udgang til hovedtelefoner | Ja |
| Udgange til hovedtelefoner | Ja |
| Tilslutning af hovedtelefoner | 3,5 mm |
| Indbygget KVM switch | Nej |
| HDCP | Ja |
| HDCP-version | 2.2 |
| AC (strøm) indgang | Ja |
| Mobile High-Definition Link (MHL) | Nej |
Netværk
| Ethernet LAN | Nej |
Ergonomisk
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
| Kan monteres på væggen | Ja |
| Slot til kabellås | Ja |
| Kabellåseslids type | Kensington |
| Højdejustering | Ja |
| Justerbar højde (maks.) | 13 cm |
| Akse | Ja |
| Drejelig | Ja |
| Hældningsindstilling | Ja |
| Hældningsvinkelområde | 3,5 - 21,5° |
| LED-indikatorer | Ja |
Strømstyring
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | F |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | G |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 26,1 kWh |
| Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer | 39,4 kWh |
| Strømforbrug (typisk) | 40 W |
| Strømforbrug (standby) | 0,5 W |
| Strømforbrug (slukket) | 0,3 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50/60 Hz |
| Strømforsyningstype | Intern |
| Energieffektivitetsskala | A til G |
| Kode for europæisk produktregister for energimærkning (EPREL) | 1209390 |
Vægt & størrelser
| Bredde (med stativ) | 613 mm |
| Dybde (med stativ) | 200 mm |
| Højde (med stativ) | 516,6 mm |
| Vægt (med stativ) | 6,64 kg |
| Bredde (uden stativ) | 613 mm |
| Dybde (uden stativ) | 44,6 mm |
| Højde (uden stativ) | 363,4 mm |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 840 mm |
| Pakkedybde | 141 mm |
| Pakkehøjde | 456 mm |