Acer Vero B277U Ewmiiprzxv skærm - LED baglys - 27" - AMD FreeSync - IPS - 4ms
WQHD 2560x1440 ved 100Hz
Rengøringsspray til skærmen
1x
Acer Vero B277U Ewmiiprzxv skærm - LED baglys - 27" - AMD FreeSync - IPS - 4ms
1x
Whoosh! Screen Shine Go 30ml
=
Acer Vero B277U Ewmiiprzxv skærm - LED baglys - 27" - AMD FreeSync - IPS - 4ms
1x
Whoosh! Screen Shine Go 30ml
Før
2.508,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
2.478,-
DKK
(1.982,40 ekskl. moms)
Skærm inkl. arm beslag
1x
Acer Vero B277U Ewmiiprzxv skærm - LED baglys - 27" - AMD FreeSync - IPS - 4ms
1x
Gear4U Monitor Arm for desk
=
Acer Vero B277U Ewmiiprzxv skærm - LED baglys - 27" - AMD FreeSync - IPS - 4ms
1x
Gear4U Monitor Arm for desk
2.638,-
DKK
(2.110,40 ekskl. moms)
Display
| Skærm diagonal | 27" |
| Skærmopløsning | 2560 x 1440 pixel |
| HD-type | Fuld HD |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Paneltype | IPS |
| Type af baggrundslys | LED |
| Berøringsskærm | Nej |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 350 cd/m² |
| Responstid | 4 ms |
| Skærm form | Flad |
| Kontrastforhold (typisk) | 1000:1 |
| Kontrastforhold (dynamisk) | 100000000:1 |
| Maksimal opdateringshastighed | 100 Hz |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Vis antal farver | 16.7 millioner farver |
| Pixel pitch | 0,23 x 0,23 mm |
| Skærm diagonal (metrisk) | 68.6 cm |
| High Dynamic Range (HDR) understøttet | Ja |
| HDR-teknologi (High Dynamic Range) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Farvedybde | 8 Bit |
| sRGB-dækning (typisk) | 99% |
Multimedie
| Udgangseffekt (RMS) | 2 W |
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
Design
| Markedspositionering | Forretning |
| Produktfarve | Hvid |
| Frontkantfarve | Hvid |
| Oplyst stand | Nej |
| Farve | Hvid |
Porte & Grænseflader
| USB upstream port type | USB Type-B |
| Antal USB Type-B opstrømsporte | Ja |
| HDMI | Ja |
| Antal HDMI-porte | 2 |
| HDMI-version | 2.0 |
| Antal DisplayPorts | Ja |
| DisplayPort-version | 1.2 |
| Udgang til hovedtelefoner | Ja |
Ergonomisk
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
| Højdejustering | Ja |
| Justerbar højde (maks.) | 150 mm |
| Akse | Ja |
| Pivot vinkel | 0 - 90° |
| Drejelig | Ja |
| Drejevinkel område | -45 - 45° |
| Hældningsvinkelområde | -5 - 35° |
Strømstyring
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | F |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | G |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 26 kWh |
| Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer | 35 kWh |
| Energieffektivitetsskala | A til G |
Vægt & størrelser
| Bredde (med stativ) | 614.4 mm |
| Dybde (med stativ) | 247 mm |
| Højde (med stativ) | 542.8 mm |
| Vægt (med stativ) | 8.68 kg |
| Bredde (uden stativ) | 614.4 mm |
| Dybde (uden stativ) | 67.8 mm |
| Højde (uden stativ) | 367 mm |
| Vægt (uden stativ) | 4.96 kg |
Emballage indhold
| Stativ inkluderet | Ja |
| Kabler inkluderet | DisplayPort, HDMI, Strøm, USB |