Lower Sleeved Roller
Funktioner
| Type | Valse |
| Udskrivningsteknologi | Laser |
| Kapabilitet | Bizhub C224/284/364/C224e/284e/364e |
| Oprindelsesland | Kina |
Vægt & størrelser
| Bredde | 45 mm |
| Dybde | 445 mm |
| Højde | 45 mm |
| Vægt | 800 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 444 mm |
| Pakkedybde | 47 mm |
| Pakkehøjde | 46 mm |
| Pakkevægt | 736 g |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |