Xerox Everyday Yellow Toner Rem. ers. HP CE412A
Funktioner
| Kapabilitet | LaserJet Pro 300 M351 Color LaserJet M375MFP Color LaserJet M451 Color LaserJet M475 MFP |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Patron kapacitet | Standard udbytte |
| Sort toner sideydelse | 2600 Sider |
| Farve toner sideydelse | 2600 Sider |
| Type | Kompatibel |
| Udskrivning af farver | Gul |
| Mærke kompatibilitet | HP |
| Forsyningstype | Enkelt pakke |
| OEM-kode | CE412A |
| Oprindelsesland | Kina |
Emballeringsdata
| Pakkens dimensioner (BxDxH) | 110 x 320 x 110 mm (4.33 x 12.6 x 4.33") |
| Pakkevægt (efter britisk standard) | 0,871 kg (1.92 Pund) |
| Pakkebredde | 115 mm |
| Pakkedybde | 320 mm |
| Pakkehøjde | 110 mm |
| Pakkevægt | 860 g |
Andre funktioner
| Udskrivningsteknologi | Laserprint |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |
| Eksportkontrolklassisfikationsnummer (ECCN) | EAR99 |