Xerox Everyday Black Toner ers. HP CF289X
Funktioner
| Kapabilitet | LaserJet Enterprise MFP M507 LaserJet Enterprise MFP M528 |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Antal sorte tonerpatroner | 1 |
| Patron kapacitet | Højt (XL) udbytte |
| Sort toner sideydelse | 10000 Sider |
| Type | Kompatibel |
| Udskrivning af farver | Sort |
| Mærke kompatibilitet | HP |
| Forsyningstype | Enkelt pakke |
| Erstatning for | CF289X |
| OEM-kode | CF289X |
| Oprindelsesland | Kina |
Emballeringsdata
| Pakkens dimensioner (BxDxH) | 88,9 x 315 x 195,6 mm (3.5 x 12.4 x 7.7") |
| Pakkevægt (efter britisk standard) | 1,36 kg (3 Pund) |
| Pakkebredde | 200 mm |
| Pakkedybde | 315 mm |
| Pakkehøjde | 90 mm |
| Pakkevægt | 1,31 kg |
| Pakketype | Kasse |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |