LG 32GX850A-B computerskærm 81,3 cm (32") 3840 x 2160 pixel 4K Ultra HD OLED Sort
Rengøringsspray til skærmen
1x
LG 32GX850A-B computerskærm 81,3 cm (32") 3840 x 2160 pixel 4K Ultra HD OLED Sort
1x
Whoosh! Screen Shine Go 30ml
=
LG 32GX850A-B computerskærm 81,3 cm (32") 3840 x 2160 pixel 4K Ultra HD OLED Sort
1x
Whoosh! Screen Shine Go 30ml
Før
7.698,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
7.668,-
DKK
(6.134,40 ekskl. moms)
Skærm inkl. arm beslag
1x
LG 32GX850A-B computerskærm 81,3 cm (32") 3840 x 2160 pixel 4K Ultra HD OLED Sort
1x
Gear4U Monitor Arm for desk
=
LG 32GX850A-B computerskærm 81,3 cm (32") 3840 x 2160 pixel 4K Ultra HD OLED Sort
1x
Gear4U Monitor Arm for desk
7.828,-
DKK
(6.262,40 ekskl. moms)
Display
| Skærm diagonal | 81,3 cm (32") |
| Skærmopløsning | 3840 x 2160 pixel |
| HD-type | 4K Ultra HD |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmteknologi | OLED |
| Paneltype | OLED |
| LED-baggrundsbelysning | Nej |
| Berøringsskærm | Nej |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 275 cd/m² |
| Responstid | 0,03 ms |
| Målingstype af responstid | GTG (Gray to Gray) |
| Skærm form | Flad |
| Kontrastforhold (typisk) | 1200000:1 |
| Maksimal opdateringshastighed | 165 Hz |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Vis antal farver | 1,07 milliarder farver |
| Pixel pitch | 0,18 x 0,18 mm |
| Pixeltæthed | 140 ppi |
| Skærm diagonal (metrisk) | 79,9 cm |
| High Dynamic Range (HDR) understøttet | Ja |
| HDR-teknologi (High Dynamic Range) | DisplayHDR 400, High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Standard for farveskala | DCI-P3 |
| Farveområde | 98,5% |
Præstation
| NVIDIA G-SYNC | Ja |
| NVIDIA G-SYNC-type | G-SYNC Compatible |
| AMD FreeSync | Ja |
| AMD FreeSync-type | FreeSync Premium Pro |
| Understøttelse af VESA Adaptive Sync | Ja |
| Flimmerfri teknologi | Ja |
| Lav Blue Light teknologi | Ja |
| Spiltilstand | Ja |
Multimedie
| Indbyggede højttaler(e) | Nej |
| Indbygget mikrofon | Nej |
| Indbygget kamera | Nej |
Design
| Markedspositionering | Spil |
| Produktfarve | Sort |
Porte & Grænseflader
| Indbygget USB-hub | Ja |
| USB-hub-version | 2.0 / 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB upstream port type | USB Type-B |
| Antal USB Type-B opstrømsporte | Ja |
| Antal USB type-A downstream-porte | 2 |
| USB type-C DisplayPort alternativ tilstand | Nej |
| USB strømforsyning | Nej |
| HDMI | Ja |
| Antal HDMI-porte | 2 |
| HDMI-version | 2.2 |
| Antal DisplayPorts | Ja |
| DisplayPort-version | 1.4 |
| Udgang til hovedtelefoner | Ja |
| HDCP | Ja |
| HDCP-version | 2.3 |
Netværk
| Wi-Fi | Nej |
| Bluetooth | Nej |
| Ethernet LAN | Nej |
Ergonomisk
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
| Kan monteres på væggen | Ja |
| Slot til kabellås | Nej |
| Højdejustering | Ja |
| Akse | Ja |
| Drejelig | Ja |
| Hældningsindstilling | Ja |
| Billede-i-billede | Ja |
| Skærmvisning (OSD) | Ja |
Strømstyring
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | F |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | F |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 31 kWh |
| Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer | 32 kWh |
| Strømforbrug (standby) | 0,5 W |
| Strømforbrug (slukket) | 0,3 W |
Vægt & størrelser
| Bredde (med stativ) | 714,1 mm |
| Dybde (med stativ) | 249,8 mm |
| Højde (med stativ) | 510,9 mm |
| Vægt (med stativ) | 9,1 kg |
| Bredde (uden stativ) | 714,1 mm |
| Dybde (uden stativ) | 65 mm |
| Højde (uden stativ) | 411,8 mm |
| Vægt (uden stativ) | 4,9 kg |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 973 mm |
| Pakkedybde | 544 mm |
| Pakkehøjde | 183 mm |
| Pakkevægt | 13,2 kg |
| Pakketype | Kasse |
Emballage indhold
| Stativ inkluderet | Ja |
| Drejearm | Nej |
| Kabler inkluderet | DisplayPort, HDMI |
| Strømadapter inkluderet | Ja |
Andre funktioner
| System for digitalt signalformat | Ikke understøttet |
| Garantiperiode | 2 År |