ASUS Skærm
31.5" - 240 Hz - 0.1 ms - 1x HDMI - 16:9
Rengøringsspray til skærmen
=
Før
14.734,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
14.704,-
DKK
(11.763,20 ekskl. moms)
Præstation
| Flimmerfri teknologi | Ja |
| Understøttelse af VESA Adaptive Sync | Ja |
| Lav Blue Light teknologi | Ja |
Andre funktioner
| Brandspecifikke teknologier | Ja |
| Kalibrering af hardware | Ja |
| Lyssensor | Ja |
| Nærhedssensor | Ja |
Funktioner
| Lodret auto-rotation | Ja |
Ergonomisk
| Billede-i-billede | Ja |
| Hældningsvinkelområde | -5 - +20° |
| Pivot vinkel | -90 - 90° |
| Slot til kabellås | Ja |
Porte & Grænseflader
| HDCP-version | 2,3 |
| Thunderbolt 4 porte antal | 2 |
| DisplayPort-version | 1,4 |
| Antal DisplayPorts | 1 |
| HDMI-version | 2,1 |
| Antal HDMI-porte | 1 |
| Antal USB Type-C opstrømsporte | 1 |
| Antal USB type-A downstream-porte | 1 |
| USB strømforsyning op til | 96 W |
Multimedie
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| Antal højttalere | 2 |
| Udgangseffekt (RMS) | 3 W |
Strømstyring
| Strømforbrug (typisk) | 32 W |
| Strømforbrug (strømbesparelse) | 0,5 W |
| Strømforbrug (slukket) | 0 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50/60 Hz |
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | E |
Vægt & størrelser
| Højdejustering | Ja |
| Bredde (med stativ) | 717,3 mm |
| Dybde (med stativ) | 228 mm |
| Højde (med stativ) | 602,5 mm |
| Bredde (uden stativ) | 717,3 mm |
| Dybde (uden stativ) | 42,4 mm |
| Højde (uden stativ) | 422,3 mm |
| Vægt (med stativ) | 9,2 kg |
| Vægt (uden stativ) | 6,7 kg |
Montering
| Montering interface kompatibilitet (min.) | 100 x 100 mm |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 820 mm |
| Pakkedybde | 282 mm |
| Pakkehøjde | 577 mm |
| Pakkevægt | 18 kg |
Bæredygtighed
| Bæredygtighedscertifikater | Mac Compliance, FSC MIX, Calman Ready, VESA DisplayHDR 400 True Black, TÜV Low Blue Light, TÜV Flicker-free, Energy Star |
Display
| Skærm diagonal | 80 cm (31,5 tommer) |
| Pixeltæthed | 140 ppi |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Synlig størrelse, horisontal | 69,9 cm |
| Skærmoverflade | Mat |
| Skærmteknologi | QD-OLED |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Pixel pitch | 0,182 x 0,182 mm |
| Skærmopløsning | 3840 x 2160 pixel |
| sRGB-dækning (typisk) | 100% |
| Farveskala DCI-P3 | 99% |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 250 cd/m² |
| Skærmens lysstyrke (spidsbelastning) | 1000 cd/m² |
| Kontrastforhold (typisk) | 1500000:1 |
| Kontrastforhold (dynamisk) | 1500000:1 |
| Vis antal farver | 1,073 milliarder farver |
| Responstid | 0,1 ms |
| Maksimal opdateringshastighed | 240 Hz |
| HDR-teknologi (High Dynamic Range) | Dolby Vision, HLG, HDR10 |
| Digital horisontal frekvens | 15 - 583 kHz |
| Digital vertikal frekvens | 48 - 240 Hz |