CoreParts - 8GB - DDR4 - 2400MHz - SO DIMM 260-PIN
Ikke-ECC
Funktioner
| Intern hukommelse | 8 GB |
| Hukommelseslayout (moduler x størrelse) | 1 x 8 GB |
| Intern hukommelsestype | DDR4 |
| Hukommelsesur hastighed | 2400 MHz |
| Komponent til | PC/server |
| Hukommelse form faktor | 288-pin DIMM |
| Oprindelsesland | Kina |
| Produktfarve | Grøn |
Vægt & størrelser
| Bredde | 140 mm |
| Dybde | 80 mm |
| Højde | 30 mm |
| Vægt | 90 g |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 140 mm |
| Pakkedybde | 80 mm |
| Pakkehøjde | 30 mm |
| Pakkevægt | 100 g |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84733020 |