ASUS Skærm
26.5" - WOLED - 240 Hz - 0.03 ms - 2x HDMI - 16:9
Rengøringsspray til skærmen
=
Før
5.285,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
5.255,-
DKK
(4.204,00 ekskl. moms)
Præstation
| Flimmerfri teknologi | Ja |
| NVIDIA G-SYNC-type | Adaptive-Sync, AMD FreeSync Premium Pro, G-SYNC Compatible |
Andre funktioner
| Reduktion af bevægelsessløring | Ja |
| Nærhedssensor | Ja |
| Brandspecifikke teknologier | Ja |
| Certificering | TÜV Flicker-free TÜV Low Blue Light (Hardware Solution) VESA AdaptiveSync Display 240Hz VESA DisplayHDR 400 True Black AMD FreeSync Premium Pro G-SYNC Compatible FSC MIX |
Porte & Grænseflader
| DisplayPort-version | 1,4 |
| Antal HDMI-porte | 2 |
| HDMI-version | 2,1 |
| Antal USB type-A downstream-porte | 2 |
| Antal USB Type-B opstrømsporte | 1 |
| Udgang til hovedtelefoner | Ja |
Multimedie
| Indbyggede højttaler(e) | Ingen |
Strømstyring
| Strømforbrug (typisk) | 26,8 W |
| Strømforbrug (standby) | 0,5 W |
| Strømforbrug (slukket) | 0,3 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | F |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | G |
Ergonomisk
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
| Hældningsindstilling | Ja |
| Hældningsvinkelområde | -5 - 20° |
| Drejevinkel område | -45 - 45° |
| Akse | Ja |
| Pivot vinkel | -90 - 90° |
| Justerbar højde (maks.) | 11 cm |
Vægt & størrelser
| Bredde (med stativ) | 605 mm |
| Dybde (med stativ) | 188 mm |
| Højde (med stativ) | 500 mm |
| Vægt (med stativ) | 6,6 kg |
| Bredde (uden stativ) | 605 mm |
| Dybde (uden stativ) | 63 mm |
| Højde (uden stativ) | 368 mm |
| Vægt (uden stativ) | 4,8 kg |
Display
| Skærm diagonal | 67,3 cm (26,5 tommer) |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Paneltype | WOLED |
| Skærmopløsning | 2560 x 1440 pixel |
| Synlig størrelse, horisontal | 590,42 x 333,72 mm |
| Pixel pitch | 0,229 x 0,229 mm |
| Skærmens lysstyrke (spidsbelastning) | 1300 cd/m² |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 450 cd/m² |
| Kontrastforhold (typisk) | 1500000:1 |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Responstid | 0,03 ms |
| Farveskala DCI-P3 | 99% |
| Farvedybde | 10 Bit |
| Skærmoverflade | Glans |
| HDR-teknologi (High Dynamic Range) | HDR10, DisplayHDR 400 True Black |
| Maksimal opdateringshastighed | 240 Hz |