Actis TH-05AU Universaltoner til HP-printere, erstatning for HP 05A CE505A, CF280A; Standard; 2800 sider; sort
Funktioner
| Kapabilitet | HPLaserJet Pro: 400 M401a/d/n/dn/dw, 400 M425dn/dw. HP LaserJet: P2030, P2033, P2034, P2035, P2036, P2037, 2050, P2053, P2054, P2055, P2056, P2057, P2053dn, P2053x, P2054dn, P2054x, P2055dn, P2055x, P2056dn, P2056x, P2057dn, P2057x. |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Antal sorte tonerpatroner | Ja |
| Patron kapacitet | Standard udbytte |
| Sort toner sideydelse | 2800 Sider |
| Type | Kompatibel |
| Udskrivning af farver | Sort |
| Mærke kompatibilitet | HP |
| Forsyningstype | Enkelt pakke |
| Erstatning for | HP 05A CE505A, CF280A |
| OEM-kode | HP 05A CE505A, CF280A |
| Oprindelsesland | Polen |
Driftsbetingelser
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -20 - 40 °C |
Emballeringsdata
| Pakketype | Kasse |
Andre funktioner
| Udskrivningsteknologi | Laserprint |
| Certificering | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |