Tucano IPDA11M2ST-PP tablet etui 27,9 cm (11") Folie Lilla
Producent: TUCANO
Produkt nr: IPDA11M2ST-PP
EAN: 8020252209527
Varenummer: F24910025
billigst-pricerunner
Producent: TUCANO
Produkt nr: IPDA11M2ST-PP
EAN: 8020252209527
Varenummer: F24910025
På lager hos leverandør - leveringstid: 4-8 hverdage
(416,80 ekskl. moms)
Produkt nr: IPDA11M2ST-PP
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Funktioner
Kapabilitet iPad Air 10,9" 4th gen./5th gen. iPad Air 11 M2 (2024)
Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet 27,9 cm (11")
Etui-type Folie
Materiale Termoplastisk polyurethan (TPU)
Produktets hovedfarve Lilla
Mærke kompatibilitet Apple
Standby-tilstand Ja
Penneholder Ja
Beskyttelsesfunktioner Stødresistent
Vægt & størrelser
Bredde 193 mm
Dybde 10 mm
Højde 253 mm