Philips E-line 346E2LAE skærm - WLED - 34" - AMD FreeSync - VA - 4ms,1ms
WQHD 3440x1440 ved 100Hz
Rengøringsspray til skærmen
1x
Philips E-line 346E2LAE skærm - WLED - 34" - AMD FreeSync - VA - 4ms,1ms
1x
Whoosh! Screen Shine Go 30ml
=
Philips E-line 346E2LAE skærm - WLED - 34" - AMD FreeSync - VA - 4ms,1ms
1x
Whoosh! Screen Shine Go 30ml
Før
2.198,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
2.168,-
DKK
(1.734,40 ekskl. moms)
Skærm inkl. arm beslag
1x
Philips E-line 346E2LAE skærm - WLED - 34" - AMD FreeSync - VA - 4ms,1ms
1x
Gear4U Monitor Arm for desk
=
Philips E-line 346E2LAE skærm - WLED - 34" - AMD FreeSync - VA - 4ms,1ms
1x
Gear4U Monitor Arm for desk
2.328,-
DKK
(1.862,40 ekskl. moms)
Display
| Skærm diagonal | 86,4 cm (34") |
| Skærmopløsning | 3440 x 1440 pixel |
| HD-type | Wide Quad HD |
| Naturligt aspektforhold | 21:9 |
| Skærmteknologi | LCD |
| Paneltype | VA |
| LED-baggrundsbelysning | Ja |
| Type af baggrundslys | W-LED |
| Berøringsskærm | Nej |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 300 cd/m² |
| Responstid | 4 ms |
| Målingstype af responstid | GTG (Gray to Gray) |
| Svartid (MPRT) | Ja |
| Antirefleksskærm | Ja |
| Skærm form | Flad |
| Kontrastforhold (typisk) | 4000:1 |
| Dynamisk kontrastforhold marketing navn | Mega Infinity DCR |
| Maksimal opdateringshastighed | 100 Hz |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Vis antal farver | 16.7 millioner farver |
| Pixel pitch | 0,23175 x 0,23175 mm |
| Pixeltæthed | 109,68 ppi |
| Horisontal scanningsområde | 30 - 160 kHz |
| Vertikalt scanningsområde | 48 - 100 Hz |
| Synlig størrelse, horisontal | 79,7 cm |
| Synlig størrelse, vertikal | 33,4 cm |
| Skærm diagonal (metrisk) | 86,36 cm |
| DDC/CI | Ja |
| Tågehastighed | 25% |
| Overfladehårdhed | 3H |
| Farvedybde | 8 Bit |
| Standard for farveskala | NTSC, sRGB |
| sRGB-dækning (typisk) | 121,32% |
| NTSC-dækning (typisk) | 100,05% |
| Vis sRGB | Ja |
Præstation
| AMD FreeSync | Ja |
| AMD FreeSync-type | FreeSync |
| Komponent video synkronisering | Separat synkronisering |
| Flimmerfri teknologi | Ja |
| Lav Blue Light teknologi | Ja |
Multimedie
| Antal højttalere | 2 |
| Udgangseffekt (RMS) | 6 W |
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| Indbygget kamera | Nej |
Design
| Markedspositionering | Hjem |
| Produktfarve | Sort |
Porte & Grænseflader
| Indbygget USB-hub | Ja |
| USB-hub-version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Antal USB type-A downstream-porte | 4 |
| USB type-C DisplayPort alternativ tilstand | Ja |
| USB strømforsyning | Ja |
| USB strømforsyning op til | 65 W |
| HDMI | Ja |
| Antal HDMI-porte | Ja |
| HDMI-version | 2.0 |
| Antal DisplayPorts | Ja |
| DisplayPort-version | 1.2 |
| Lydudgang | Ja |
| HDCP | Ja |
| HDCP-version | 1.4/2.2 |
Ergonomisk
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
| Slot til kabellås | Ja |
| Kabellåseslids type | Kensington |
| Højdejustering | Ja |
| Justerbar højde (maks.) | 10 cm |
| Hældningsindstilling | Ja |
| Hældningsvinkelområde | -5 - 20° |
| Billede-i-billede | Ja |
| Skærmvisning (OSD) | Ja |
| OSD-sprog | Forenklet kinesisk, Traditionelt kinesisk, Tjekkisk, Tysk, Hollandsk, Engelsk, Spansk, Finsk, Fransk, Græsk, Ungarsk, Italiensk, Japansk, Koreansk, Polsk, Portugisisk, Russisk, Svensk, Tyrkisk, Ukrainsk |
| Antal OSD sprog | 21 |
| Plug and play | Ja |
| LED-indikatorer | Drift, Standby |
Strømstyring
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | F |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | Ikke tilgængelig |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 31 kWh |
| Strømforbrug (typisk) | 35 W |
| Strømforbrug (standby) | 0,5 W |
| Strømforbrug (slukket) | 0,3 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50/60 Hz |
| Strømforsyningstype | Ekstern |
| Energieffektivitetsskala | A til G |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -20 - 60 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 20 - 80% |
| Driftshøjde | 0 - 3658 m |
| Ikke-drift højde | 3658 - 12192 m |
Vægt & størrelser
| Bredde (med stativ) | 817 mm |
| Dybde (med stativ) | 235 mm |
| Højde (med stativ) | 491 mm |
| Vægt (med stativ) | 7,36 kg |
| Bredde (uden stativ) | 817 mm |
| Dybde (uden stativ) | 49 mm |
| Højde (uden stativ) | 365 mm |
| Vægt (uden stativ) | 5,43 kg |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 930 mm |
| Pakkedybde | 186 mm |
| Pakkehøjde | 525 mm |
| Pakkevægt | 10,7 kg |
Emballage indhold
| Stativ inkluderet | Ja |
| Kabler inkluderet | Vekselstrøm, USB Type-C til USB Type-C |
| Brugervejledning | Ja |
Bæredygtighed
| Indeholder ikke | Kviksølv, PVC/BFR |
Andre funktioner
| Billede-for-billede (PbP) | Ja |
| Udvendigt finish type | Tekstureret |
| Myndighedsgodkendelser | CB, TUV/ISO9241-307, TUV BAUART, CU-EAC, EAEU RoHS, CE mark, FCC, Class B, ICES-003 |
| LowBlue tilstand | Ja |
| EasyRead-tilstand | Ja |
| Compliance-certifikater | RoHS |
| Ingen tungmetaller | Hg (kviksølv) |
| Billedforbedring | SmartImage game |
| Gennemsnitstid mellem fejl (MTBF) | 50000 t |
Genbrug af data
| Genanvendelige emballeringsmaterialer | 100% |