Produkt nr: 86BDL3511Q/00
EAN: 8712581778620
Varenummer: F22147456
billigst-pricerunner
Philips 86BDL3511Q Q-Line
Producent: Philips
Produkt nr: 86BDL3511Q/00
EAN: 8712581778620
Varenummer: F22147456
På lager hos leverandør - leveringstid: 4-8 hverdage
(12.123,20 ekskl. moms)
Producent: Philips
Produkt nr: 86BDL3511Q/00
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Gør Indtryk med Philips 86BDL3511Q Q-Line - 86\" Klasse LED-bagbelyst LCD Paneldisplay
1. Skarpheden af 4K-opløsning:
2. Bagbelyst LED-teknologi:
3. Holdbarhed og pålidelighed:
4. Fleksible tilslutningsmuligheder:
5. Nem installation og brugervenlighed:
Display
Skærm diagonal 86"
Skærmteknologi IPS
Skærmopløsning 3840 x 2160 pixel
Skærmens lysstyrke 400 cd/m²
HD-type 4K Ultra HD
Berøringsskærm Nej
Naturligt aspektforhold 16:9
Responstid 8 ms
Kontrastforhold (typisk) 1200:1
Kontrastforhold (dynamisk) 500000:1
Synsvinkel, horisontal 178°
Synsvinkel, vertikal 178°
Vis antal farver 1,07 milliarder farver
Pixel pitch 0,4935 x 0,4935 mm
Skærm diagonal (metrisk) 217.4 cm
Porte & Grænseflader
Antal HDMI-porte 3
HDMI-version 2.0
DVI-port Ja
Antal DVI-I-porte Ja
USB-port Ja
Antal USB-porte 2
USB version 2.0
Ethernet LAN Ja
Ethernet LAN-porte (RJ-45) Ja
RS-232C Ja
Infrarød dataport Ja
OPS modul slot Ja
Lyd
Indbyggede højttaler(e) Ja
Antal indbyggede højttalere 2
Udgangseffekt (RMS) 10 W
Design
Produktdesign Digital fladpaneldisplay
Understøttet placering Indendørs
Produktfarve Sort
VESA montering Ja
Panel montering grænseflade 600 x 400 mm
Facet bredde (øverste) 15.5 mm
Præstation
Formål Universel
Skærmvisning (OSD) Ja
Antal OSD sprog 12
Strømstyring
Strømforbrug (typisk) 360 W
Strømforbrug (standby) 0.5 W
Energieffektivitetsklasse (SDR) G
Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer 355 kWh
Vekselstrømsindgangsspænding 100–240
Vekselstrømsindgangsfrekvens 50 - 60 Hz
Energieffektivitetsskala A til G
Computersystem
Understøttede videoformater H.264, M-JPEG, WMV3
Understøttede lydformater AAC, HE-AAC, WMA
Understøttede billedformater BMP, JPEG, PNG
Vægt & størrelser
Skærmbredde 1929 mm
Skærm, dybde 69.5 mm
Skærm, højde 1100 mm
Skærm, vægt 49.5 kg
Emballage indhold
Kabler inkluderet Vekselstrøm, RS-232
Driftsbetingelser
Driftstemperatur (T-T) 0 - 40 °C
Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) 20 - 80%
Opbevaringstemperatur (T-T) -20 - 60 °C
Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) 5 - 95%