Produkt nr: 75BDL3511Q/00
EAN: 8712581778613
Varenummer: F22147453
billigst-pricerunner
Philips 75BDL3511Q Q-Line
Producent: Philips
Produkt nr: 75BDL3511Q/00
EAN: 8712581778613
Varenummer: F22147453
På lager - leveringstid: 1-2 hverdage, ved bestilling inden kl. 14.00
(8.414,40 ekskl. moms)
Producent: Philips
Produkt nr: 75BDL3511Q/00
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Philips 75BDL3511Q Q-Line - det ultimative valg til professionel digital skiltning
Invester i Philips 75BDL3511Q Q-Line nu, og oplev forskellen i kvaliteten
Display
LED-baggrundsbelysning type Direct-lit LED
Skærm diagonal 75"
Skærmteknologi IPS
Skærmopløsning 3840 x 2160 pixel
Skærmens lysstyrke 400 cd/m²
HD-type 4K Ultra HD
Berøringsskærm Nej
Naturligt aspektforhold 16:9
Responstid 8 ms
Kontrastforhold (typisk) 1200:1
Kontrastforhold (dynamisk) 500000:1
Synsvinkel, horisontal 178°
Synsvinkel, vertikal 178°
Vis antal farver 1,07 milliarder farver
Pixel pitch 0,4296 x 0,4296 mm
Skærm diagonal (metrisk) 189.3 cm
Tågehastighed 1%
Oprindelig opdateringshastighed 60 Hz
Porte & Grænseflader
HDMI-version 2.0
Antal HDMI-porte 3
Antal HDMI-indgangsporte 3
DVI-port Ja
Antal DVI-I-porte Ja
USB-port Ja
Antal USB-porte 2
USB version 2.0
Ethernet LAN-porte (RJ-45) Ja
RS-232C Ja
OPS modul slot Ja
Lyd
Indbyggede højttaler(e) Ja
Antal indbyggede højttalere 2
Udgangseffekt (RMS) 20 W
Design
Produktdesign Digital fladpaneldisplay
Understøttet placering Indendørs
Orientering Horisontal/vertikal
Produktfarve Sort
VESA montering Ja
Panel montering grænseflade 600 x 400 mm
Præstation
Formål Universel
Antal OSD sprog 12
Skærmvisning (OSD) Ja
Gennemsnitstid mellem fejl (MTBF) 833.33 t
Strømstyring
Strømforbrug (typisk) 180 W
Strømforbrug (standby) 0.5 W
Energieffektivitetsklasse (SDR) G
Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer 181 kWh
Vekselstrømsindgangsspænding 100/240 V
Vekselstrømsindgangsfrekvens 50 - 60 Hz
Energieffektivitetsskala A til G
Computersystem
Computersystem Nej
Indbygget processer Nej
Understøttede videoformater H.264, MPEG, WMV3
Understøttede lydformater AAC, AAC HE, WMA
Understøttede billedformater BMP, JPEG, PNG
Vægt & størrelser
Skærmbredde 1683.5 mm
Skærm, dybde 69.5 mm
Skærm, højde 961.7 mm
Skærm, vægt 37.3 kg
Emballage indhold
Batterier inkluderet Ja
Driftsbetingelser
Driftstemperatur (T-T) 0 - 40 °C
Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) 20 - 80%
Opbevaringstemperatur (T-T) -20 - 60 °C
Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) 5 - 95%
Godkendelser
Certificering FCC, Class A CB BSMI VCCI CU ETL EMF PSB
Netværk
Ethernet LAN Ja
Wi-Fi Nej
Funktioner
Kan monteres på væggen Ja
Andre funktioner
Maksimal opdateringshastighed 60 Hz