Produkt nr: 55BDL3511Q/00
EAN: 8712581778590
Varenummer: F22147465
billigst-pricerunner
Philips 55BDL3511Q Q-Line
Philips 55BDL3511Q Q-Line
Producent: Philips
Produkt nr: 55BDL3511Q/00
EAN: 8712581778590
Varenummer: F22147465
På lager - leveringstid: 2-3 hverdage, ved bestilling inden kl. 14.00
(6.536,00 ekskl. moms)
Producent: Philips
Produkt nr: 55BDL3511Q/00
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Display
LED-baggrundsbelysning type Direct-LED
Skærm diagonal 55"
Skærmteknologi IPS
Skærmopløsning 3840 x 2160 pixel
Skærmens lysstyrke 400 cd/m²
HD-type 4K Ultra HD
Berøringsskærm Nej
Naturligt aspektforhold 16:9
Responstid 9 ms
Kontrastforhold (typisk) 1300:1
Kontrastforhold (dynamisk) 500000:1
Synsvinkel, horisontal 178°
Synsvinkel, vertikal 178°
Vis antal farver 1,07 milliarder farver
Pixel pitch 0,315 x 0,315 mm
Skærm diagonal (metrisk) 138.7 cm
Oprindelig opdateringshastighed 60 Hz
Tågehastighed 3%
Porte & Grænseflader
HDMI-version 2.0
Antal HDMI-porte 2
Antal HDMI-indgangsporte 2
DVI-port Ja
Antal DVI-I-porte Ja
USB-port Ja
Antal USB-porte 2
USB version 2.0
Ethernet LAN-porte (RJ-45) Ja
RS-232C Ja
Lyd
Indbyggede højttaler(e) Ja
Antal indbyggede højttalere 2
Udgangseffekt (RMS) 20 W
Design
Produktdesign Digital fladpaneldisplay
Understøttet placering Indendørs
Orientering Horisontal/vertikal
Produktfarve Sort
VESA montering Ja
Panel montering grænseflade 400 x 400 mm
Præstation
Formål Universel
Antal OSD sprog 12
Skærmvisning (OSD) Ja
Gennemsnitstid mellem fejl (MTBF) 833.33 t
Strømstyring
Strømforbrug (typisk) 140 W
Strømforbrug (standby) 0.5 W
Strømforbrug (maks.) 185 W
Energieffektivitetsklasse (SDR) G
Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer 133 kWh
Vekselstrømsindgangsspænding 100 - 240 V
Energieffektivitetsskala A til G
Computersystem
Computersystem Nej
Indbygget processer Nej
Understøttede videoformater H.264, MPEG, WMV3
Understøttede lydformater AAC, AAC HE, WMA
Understøttede billedformater BMP, JPEG, PNG
Vægt & størrelser
Skærmbredde 1241.8 mm
Skærm, dybde 63.6 mm
Skærm, højde 712.6 mm
Skærm, vægt 16.6 kg
Emballage indhold
Fjernbetjening inkluderet Ja
Batterier inkluderet Ja
Kabler inkluderet Vekselstrøm, IR sensor, RS-232
Driftsbetingelser
Driftstemperatur (T-T) 0 - 40 °C
Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) 20 - 80%
Opbevaringstemperatur (T-T) -20 - 60 °C
Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) 5 - 95%
Driftshøjde 0 - 3000 m
Godkendelser
Certificering FCC, Class A CB BSMI EPA VCCI CU ETL EMF PSB
Netværk
Ethernet LAN Ja
Wi-Fi Nej
Logistik data
Harmoniseret systemkode (HS) 85285210
Funktioner
Kan monteres på væggen Ja
Tekniske detaljer
Angiv højde (tommer) 28.1"
Overholdelse af bæredygtighed Ja
Tastaturkontrol Hidden, Lockable
Energibesparende funktioner Smart Power
Compliance-certifikater CE
Produktvægt 36.6 Pund
Angiv bredde (tommer) 48.9"
Garantiperiode 3 År
Tegllagt matrix Up to 10 x 15
Signalgennemsløjfning RS232, IR Loop through
Angiv dybde (tommer) 2.5"
Andre funktioner
Kontrollerbart netværk RS232/RJ-45
Batteritype til fjernbetjening AAA
Facet bredde 13.9 mm