Produkt nr: 50BFL2214/12
EAN: 8718863030493
Varenummer: F22147460
billigst-pricerunner
Philips 50BFL2214 50" LED-bagbelyst LCD TV
Producent: Philips
Produkt nr: 50BFL2214/12
EAN: 8718863030493
Varenummer: F22147460
På lager - leveringstid: 2-3 hverdage, ved bestilling inden kl. 14.00
(5.432,00 ekskl. moms)
Producent: Philips
Produkt nr: 50BFL2214/12
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Køb dette TV for at opleve det bedste billede til din digitale skiltning.
Display
Skærm diagonal 127 cm (50")
HD-type 4K Ultra HD
Skærmteknologi LED
Skærm form Flad
Naturligt aspektforhold 16:9
Skærmens lysstyrke 350 cd/m²
Oprindelig opdateringshastighed 50 Hz
Kontrastforhold (typisk) 5000:1
Skærm diagonal (metrisk) 126 cm
Skærmopløsning 3840 x 2160 pixel
TV-tuner
Tuner type Analog & digital
Format til analogt signal PAL
System for digitalt signalformat DVB, DVB-C, DVB-T, DVB-T2
Smart TV
Smart TV Ja
Internet TV Ja
Operativsystem installeret Android TV
Version af operativsystem 9 (Pie)
Musik apps YouTube Music
Video-apps YouTube
Lyd
Antal højttalere 2
Udgangseffekt (RMS) 20 W
Lyd-output kanaler 2.0 kanaler
Lyddekodere Dolby Atmos
Netværk
Wi-Fi Ja
Wi-Fi-standarder Wi-Fi 5 (802.11ac)
Ethernet LAN Ja
Design
Produktfarve Sort
VESA montering Ja
Panel montering grænseflade 100 x 200 mm
Præstation
Understøttede billedformater BMP, GIF, JPG, PNG
Understøttede videoformater AVI, HEVC, MKV, VP9, WMV9
Video komprimeringsformater MPEG1, MPEG2, MPEG4
Understøttede undertekstformater SMI, SRT, TXT
Porte & Grænseflader
HDMI-version 2.0
HDCP Ja
Ethernet LAN-porte (RJ-45) Ja
Antal USB 2.0-porte Ja
Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) type-A-porte Ja
Fælles grænseflade (CI +) Ja
Common interface plus (CI+) version 1.3.2
Antal HDMI-porte 3
Administrationsfunktioner
Fungerer med Google Assistant Ja
Strømstyring
Strømforbrug (typisk) 65 W
Strømforbrug (standby) 0,3 W
Energieffektivitetsklasse (SDR) F
Energieffektivitetsklasse (HDR) Ikke tilgængelig
Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer 65 kWh
Vekselstrømsindgangsspænding 220/240 V
Vekselstrømsindgangsfrekvens 50 - 60 Hz
Energieffektivitetsskala A til G
Strømforsyningstype Internal
Driftsbetingelser
Driftstemperatur (T-T) 0 - 40 °C
Vægt & størrelser
Bredde (uden stativ) 1112 mm
Dybde (uden stativ) 78 mm
Højde (uden stativ) 647 mm