Produkt nr: 50BDL4511D/00
EAN: 8712581778651
Varenummer: F22092600
billigst-pricerunner
Philips 50BDL4511D D-Line
Philips 50BDL4511D D-Line
Producent: Philips
Produkt nr: 50BDL4511D/00
EAN: 8712581778651
Varenummer: F22092600
På lager hos leverandør - leveringstid: 4-8 hverdage
(5.381,60 ekskl. moms)
Producent: Philips
Produkt nr: 50BDL4511D/00
Læs mere her
Design og præcision, der får dit budskab til at skinne - Philips 50BDL4511D D-Line
Display
Skærm diagonal 50"
Skærmteknologi VA
Skærmopløsning 3840 x 2160 pixel
Skærmens lysstyrke 500 cd/m²
HD-type 4K Ultra HD
Berøringsskærm Nej
Naturligt aspektforhold 16:9
Responstid 8 ms
Kontrastforhold (typisk) 4000:1
Kontrastforhold (dynamisk) 500000:1
Synsvinkel, horisontal 178°
Synsvinkel, vertikal 178°
Vis antal farver 1,07 milliarder farver
Pixel pitch 0,2854 x 0,2854 mm
Skærm diagonal (metrisk) 125.7 cm
Tågehastighed 25%
Oprindelig opdateringshastighed 60 Hz
Porte & Grænseflader
Antal HDMI-porte 3
HDMI-version 2.0
Antal HDMI-indgangsporte 2
Antal HDMI-udgangsporte Ja
DVI-port Ja
Antal DVI-I-porte Ja
Antal DisplayPorts 2
DisplayPorts indgang Ja
DisplayPorts udgang Ja
USB-port Ja
Antal USB-porte 2
USB version 2.0
Ethernet LAN Ja
Ethernet LAN-porte (RJ-45) Ja
Wi-Fi Nej
Antal højttalerudgange Ja
RS-232C Ja
Lyd
Indbyggede højttaler(e) Ja
Antal indbyggede højttalere 2
Udgangseffekt (RMS) 20 W
Design
Produktdesign Digital fladpaneldisplay
Understøttet placering Indendørs
Orientering Horisontal/vertikal
Produktfarve Sort
VESA montering Ja
Panel montering grænseflade 400 x 400 mm
Præstation
Formål Universel
Skærmvisning (OSD) Ja
Antal OSD sprog 18
OPS (Open Pluggable Specification) Ja
Gennemsnitstid mellem fejl (MTBF) 833.33 t
Strømstyring
Strømforbrug (typisk) 91 W
Strømforbrug (standby) 0.5 W
Strømforbrug (maks.) 190 W
Energieffektivitetsklasse (SDR) G
Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer 85 kWh
Vekselstrømsindgangsspænding 100 - 240 V
Vekselstrømsindgangsfrekvens 50 - 60 Hz
Energieffektivitetsskala A til G
Computersystem
Computersystem Nej
Indbygget processer Nej
Understøttede videoformater H.264, H.265, MPEG
Understøttede lydformater AAC, AAC HE
Understøttede billedformater BMP, JPEG, PNG
Vægt & størrelser
Skærmbredde 1128.4 mm
Skærm, dybde 63.5 mm
Skærm, højde 649 mm
Skærm, vægt 14.75 kg
Emballage indhold
Fjernbetjening inkluderet Ja
Batterier inkluderet Ja
Kabler inkluderet Vekselstrøm, IR sensor, RS-232
Driftsbetingelser
Driftstemperatur (T-T) 0 - 40 °C
Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) 20 - 80%
Opbevaringstemperatur (T-T) -20 - 60 °C
Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) 5 - 95%
Driftshøjde 0 - 3000 m
Godkendelser
Certificering FCC, Class A CCC CB BSMI EMF VCCI PSB EnergyStar 8.0 ETL CECP EAC
Logistik data
Harmoniseret systemkode (HS) 85285210
Funktioner
Kan monteres på væggen Ja
Tekniske detaljer
Garantiperiode 3 År
Tastaturkontrol Hidden, Lockable
Energibesparende funktioner Smart Power
Overholdelse af bæredygtighed Ja
Angiv dybde (tommer) 2.5"
Signalgennemsløjfning DisplayPort, RS232, HDMI, IR Loop through
Angiv højde (tommer) 25.6"
Compliance-certifikater CE, RoHS
Angiv bredde (tommer) 44.4"
Andre funktioner
Facet bredde 14.9 mm